Προς το περιεχόμενο

Gibson les paul standard ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι εγώ νομίζω ότι είναι μαιμού, 1ον γιατί την δίνει 850 ευρώ και είναι μοντέλο 2007.. :P, 2ον γιατί έχω κι εγώ Les Paul Standard και τέτοια άκυρα πλαστικά καπάκια από πίσω δεν έχω δει σε καμία les paul, 3oν το s/n δεν μου φαίνεται και πολύ σόι το όπως φαίνεται, δλδ όπως το έχουν "τυπώσει" πάνω στο ξύλο, 4ον τα κλειδιά στην δικιά μου γράφουν Gibson Deluxe ενώ σε αυτή δεν γράφουν.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην gibson με serial number 02263611 του 2003 δηλαδη και ο αριθμος ειναι οκταψηφιος και φαινεται με λιγη φαντασια τα κλειδια να γραφουν gibson deluxe οπως γραφει και η δικια μου(gibson les paul classic).....στην φωτογραφια με serial number 011570427 ειναι εννιαψηφιος...

τωρα εχει βγαλει ανακοινωση η gibson για την προσθεση 1 ψηφιου ακομα ................ (http://www.gibson.com/en%2Dus/Support/SerialNumberSearch/),αλλα τα κλειδια δεν βλεπω να γραφουν τιποτα η δεν το βλεπω και αν το γραφουν (gibson deluxe),και για τα πλαστικα καπακια και εγω το βλεπω περιεργο το χρωμα...αλλα δεν θα εβγαζα γνωμη μονο για αυτο,η 1 απο τις 2 les paul μου ειναι gibson deluxe του 1979 ειναι μαυρη με καφε σκουρο καπακια πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και εγω Deluxe pro 1978   καταπληκτικο οργανο !!!

ψαχνω για μια 60's

 

για χλωρινη εμπιστευμαι τη klinex για κιθαρες το Φιρμακη ;D :-*

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και εγω Deluxe pro 1978   καταπληκτικο οργανο

 

Είχα κι εγώ μια αλλά ζύγιζε κοντά 5 κιλά και την πούλησα πριν πάθει η μέση μου. Δεν με ενθουσίασε, ήταν και κάργα πειραγμένη.. 68-69's Deluxe τσιμπάνε, ακόμα περισσότερο όμως 68's standard..

Long, sorry αλλά έχω δώσει όρκο στον αρχηγό των μαιμούδων να μην προδώσω το μεγάλο μυστικό τους. Αν διαβάσεις όμως τα μην. των υπολοίπων εδώ θα δεις ενδιαφέρουσες απόψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Long, sorry αλλά έχω δώσει όρκο στον αρχηγό των μαιμούδων να μην προδώσω το μεγάλο μυστικό τους.

 

Γι'αυτό κοιμάται τόσο ήσυχος!

Ξέρει ότι το μυστικό του δεν κινδυνεύει!... ;D

 

1457539494_1818808001.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου