Προς το περιεχόμενο

Librarian αποκλειστικά για το triton Le


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΥΡΗΚΑ!!! :!: :!: :!: :!: :!:

 

Le-αδες σωθήκαμε. Καποιος χριστιανός έφτιαξε ενα librarian για εμάς . Οι ελεγείες εισακούστηκαν . Μπείτε και δείτε τι κερδίζετε :lol:

 

http://home.pages.at/cini/lelibby

 

Αντε να σχολάσω να το δοκιμάσω. Θέλει και το java runtime το οποίο μπορείτε να το κατεβάσετε και αυτό. Διαβάστε :roll: :roll: :!:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Lelibby συμπληρωματικό....

 

Μπορείτε να επισκεφτείτε ξανα όσοι το χρησιμοποιήσατε το ανωτέρω link και να κατεβάσετε την έκδοση για windows (ανοίγει ανεξάρτητα απ το jawa) και διορθωμένη απο ενα bug που είχα διαπιστώσει κι εγώ όταν κάνεις edit list στα combinations. Aξίζει :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες αργότερα...
  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 6 μήνες αργότερα...

Παιδιά πολύ καλό αυτό για να βάζεις τους ήχους με σειρά ,αλλά όταν επιλέγω το σετ μου για να συμπληρώσω ήχους από ένα άλλο σετ αν ο ήχος που θέλω να βάλω στο σετ μου έχει το ίδιο νούμερο με κάποιον άλλο ήχο από ένα άλλο σετ τότε αντιγράφετε ο ήχος πάνω στον άλλο οπότε δεν κάνουμε και τίποτα χάνουμε ένα ήχο και βάζουμε ένα άλλο.

Μήπως κάνω κάτι λάθος? Το έχετε δουλέψει αν ναι μπορεί κάποιος να μου πει με πιο τρόπο μπορώ από διάφορα σετ να βάλω σε μια σειρά τους ήχους που θέλω από άλλα σετ και να φτιάξω ένα να τελειώνω γιατί βάλε βγάλε δεν τελειώνουμε ποτέ….

Thanks.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...

Παιδια βοηθηστε παρακαλω!!!Πηγα να αντιγραψω τους ηχους του αρμονιο korg triton le σε smart media και απο οτι φαινεται εκανα ''μακακια''!! μερικοι ηχοι εξαφανιστικαν μπαινω στους αριθμους που βρισκοντουσαν και δεν υπαρχουν ,στην θεση τους υπαρχουν αλλοι...κοιταξα να δω μηπως απλα πηγαν σε αλλες θεσεις αλλα δεν υπαρχουν καν...!! Σασ παρακαλω πολυ καποιος που εχει το ιδιο μοντελο να μου στειλει ενα back up απο τους εργοστασιακους sounds/demos/e.t.c! Το mail μου [email protected]  !!

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν έχω το μηχάνημα, αλλά νομίζω ότι κάτι λέει στη σελίδα 47 του manual (Basic Guide)

Restoring the factory settings

 

http://www.korg.com/uploads/Support/Le_BasicGuide_633667534609260000.pdf

 

Τα manual (οδηγίες χρήσης) τα διαβάζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου