Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Εξακολουθεί να ισχύει το παρακάτω:

 

Συνέβη ένα σφάλμα!

Η τελευταία δημοσίευσή σας από αυτή τη διεύθυνση IP ήταν λιγότερο από 60 δευτερόλεπτα πριν. Παρακαλούμε προσπαθήστε αργότερα.

 


Ο τομέας "πες το" θα επανέλθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πρόσεξα ότι όταν κάνεις like/αξιολόγηση και βάλεις κατά λάθος άλλο σύμβολο από αυτό που ήθελες δεν μπορείς να το αλλάξεις  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με τα γραμματοκιβώτια  (pm box) ειναι τελικά θεμα γεμάτων γραμματοκιβωτίων ή μηπως υπάρχει θέμα με καποιους λογαριασμούς χρηστών. Γιατι στελνω και σε καποιους δεν φτάνει. Ποιο είναι το όριο του γραμματοκιβωτίου?

 

Ευχαριστώ :-)

 

To έχω και εγώ το θέμα αυτό...

δεν μπορώ να στείλω.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το ξαναδοκίμασα και δεν ισχύει. Κάτι άλλο ίσως συνέβει.

Πώς γίνεται να το αλλάξω? μήπως κάνω κάτι λάθος? ξαναπατάω πάνω στο σύμβολο και μου βγάζει αυτό

 

noiz_like.jpg.b2e022af76b0a0408bb6353d29371d19.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό χθές το interface στο IPad είναι σαν τα μούτρα σου Admin....Θα σταματήσεις να παίζεις μεγάλος άνθρωπος?  Άντε μπράβο.....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πώς γίνεται να το αλλάξω? μήπως κάνω κάτι λάθος? ξαναπατάω πάνω στο σύμβολο και μου βγάζει αυτό

Τώρα κατάλαβα. Οταν αξιολογήσεις, μέσα σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα μπορείς να το ακυρώσεις ή και να το αλλάξεις αφου πρώτα το ακυρώσεις.

Το σύστημα δεν λαμβάνει υπ΄όψη μεταχρονολογημένες επιταγές.  :laugh:

 

Aπό χθές το interface στο IPad είναι σαν τα μούτρα σου Admin....Θα σταματήσεις να παίζεις μεγάλος άνθρωπος?  Άντε μπράβο.....
Δεν έγινε χθες. Δυστυχώς ειδικά με το ipad το mobile theme έχει πρόβλημα που δεν έχει λυθεί ακόμα. Νομίζω όμως πως μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εμφάνιση desktop χωρίς πρόβλημα. Τα γράμματα είναι αρκετά μεγάλα (για γέρους) και εμφανίζονται και κάποιες επιλογές όπως ο χάρτης πχ που δεν φαίνεται στο mobile.

 

To έχω και εγώ το θέμα αυτό...

δεν μπορώ να στείλω.

Γενικά ή σε συγκεκριμμένους;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κατάλαβα. Οταν αξιολογήσεις, μέσα σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα μπορείς να το ακυρώσεις ή και να το αλλάξεις αφου πρώτα το ακυρώσεις.

Το σύστημα δεν λαμβάνει υπ΄όψη μεταχρονολογημένες επιταγές.  :laugh:

Cool, thanx  O0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου