Προς το περιεχόμενο

Αγορα ηλ.τυμπανων


undo_an

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιαδια αν σας ενδιαφερει εχω βρει τα pintech μεσω e-bay απο μαγαζι στην Αμερικη με 816,47 ευρω το μοντελο Ε-gig μαζι με module της pintech + τα εξοδα αποστολης και ο τυπος τα φερνει Ελλαδα.

Οντως αξιζουν σαν αγορα;

 

Με τελωνειο ομως τι παιζει;Δεν εχω αγορασει ποτε απο Αμερικη.

 

Το link:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=390145522138&Category=38097&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D1

 

αυτα που που λαει ο τυπος ειναι μεν τα pintech e-gig αλλα ειναι με την παλια κεφαλη (ΕΖ). Δε γνωριζω ποσο κατωτερη ειναι σε σχεση με την EZv2 που συνοδευει το τρεχον μοντελο, ισως οι διαφορες να μην ειναι κ μεγαλες. Σε καθε περιπτωση ομως, αν αποφασισει καποιος να φερει ενα τετοιο πακετο απο αμερικη θα το πληρωσει καλα στο τελωνειο. Δεν εχω φερει ποτε κατι απο εκει ωστε να μπορω να προσεγγισω το κοστος, ομως απ οσα εχω ακουσει, λογω μεγεθους συσκευασιας (αλλα κ βαρους) θα το περιποιηθουν δεοντως ::). Δε νομιζω οτι αξιζει τον κοπο η ολη διαδικασια. Καλυτερα να τα αναζητησει καποιος μεταχειρισμενα η να στραφει σε κατι αλλο απο την ελληνικη η ευρωπαικη αγορα. Ωστοσο καλο θα ειναι να ακουσουμε τη γνωμη καποιου που να εχει εκτελωνισει κατι παρομοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.noiz.gr/index.php?topic=170293.0  διαβασε εδω εχει καποιες οδηγιες που θα σου χρησιμευσουν. εμενα μου φαινεται καλη αγορα η pintech. πραγματικα .

τούπαπα κουτρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου