Προς το περιεχόμενο

Αξίζει η αγορά TD-8? Ή ΤD-4?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια ρωταω!!!

Εχω βρει Τd-8 εγκεφαλο με αναβαθμισμενα καποια τυμπανα και τα κρουστα απο td-12

σε τιμή κοντα στο td-4  καινουργιο. Αξιζει η αγορα του η να παω σε καινουργιο td-4;Παιζει να υπαρχουν προβληματα συμβατοτητας με τα νεα μοντελα της roland.

Με ενδιαφερουν πιο πολυ η αισθηση-ποιοτητα-δυναμικες-ευρος περιοχων στα τυμπανα παρα το module αφου μπορω να χρησιμοποιο κ το pc,Αξιζουν τα td-8 αν και παλιοτερο μοντελο ή τα νεοτερα σετ εχουν καλυτερη αισθηση-ευρος...

http://www.noiz.gr/index.php?topic=175394.0

 

??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

αφου δε σουχει απαντησει κανενας γιατι το κουραζεις?

 

κοιτα ο TD8 ειναι πολυ καλο εργαλειο σιγουρα θαναι καλυτερο σε γενικες γραμμες απο το TD4 όσον αφορα τις λειτουργιες τους ηχους κτλ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΠΑΛΑΙΟ!

τι μπορει να σημαινει αυτό...ασυμβατοτητες με pads

 

απο τη αλλα ο TD4 ειναι κανουργιος, ειναι μινιμαλ εχει αυτα που χρειαζεσαι για practice στο σπιτι και recording και σιγουρα θαναι πιο συμβατος με καινουργια pads αλλα δεν γνωριζω υπευθυνα

 

μπες στο site της Roland η οπου αλλου μπορεις να βρεις πληροφοριες για το τι pads παιρνει το καθε module

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω βρε φιλε μου αυτα ψαχνω και εγώ αλλα πραγματικά δεν ξερω τι να κανω...Τελος παντων θα συνεχισω να ψαχνω θα παω να ακουσω Td-4 και θα δω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι να παρεις ηλεκτρονικα θα σου προτεινα να κανεις λιγο υπομονη και να παρεις το TD9

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου