Προς το περιεχόμενο

Απορία για το ανεβασμα ενος video στο youtube


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καησπερα..

Προσφατα εφτιαξα ενα videaki που επιθυμω να το ανεβασω στο youtube. Επειδη λοιπον δημιουργησα αυτο το βιντεο με την βοηθεια του powerpoint η μορφη του αρχειου ηταν ppt. Το youtube απαιτει ομως καποιο video που ειναι σε μορφη wmv. Ετσι μεσω ενος προγραμματος που κατεβασα ( Moyea PPT to Video Converter ) προσπαθησα να μετατρεψω το αρχειο μου σε μορφη wmv. Η μετατροπη εγινε αλλα οταν πατησα αναπραγωγη του βιντεου ο ηχος που ειχα βαλει μεσω του powerpoint δεν ακουγοτανε. Εχω κανει του κοσμου τις δοκιμες και δεν μπορω να βρω καποιον τροπο ωστε να εχω το video σε μορφη wmv και ταυτοχρονα να ακουγεται και ο ηχος που εχω επιλεξει.. Καμια ιδεα.?

 

Ευχαριστω παιδια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το pp,δεν έχω ιδεά.Ανεβάζω στο youtube,με βιντεο που φτιάχνω στο windows live movie player.

Άλλοι χρησιμοποιούν κι άλλα προγράμματα.Με το power point,μόνο κάποιες παρουσιάσεις έχω κάνει.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου