Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες - Απελπισία...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου, καμία ένταση δεν έχεις δημιουργήσει εκτός από αυτή που βιώνεις εσύ. Ειλικρινά δεν υπάρχει κανένας λόγος να στραβώνεις επειδή αυτό που ζητάς είναι πολύ πιο δύσκολο απ' ότι ίσως νόμιζες οπότε δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί.

 

Οι υπόλοιποι απλούστατα επεσήμαναν το προφανές, δηλαδή ότι αυτό που ζητάς/προτείνεις είναι πρακτικά αδύνατο γιατί προϋποθέτει τρομερά μεγάλη επένδυση χρόνου και δεν δικαιολογείται από την ιδιότητα του Noiz, το οποίο δεν είναι site αγοραπωλησιών (ούτε θέλει να γίνει απ' όσο ξέρω) και δεν έχει κανένα νομικό έρεισμα για τέτοιες υποθέσεις.

 

Για να μην πλατιάζω, η συγκεκριμένη πρόταση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Επειδή όμως προτάσεις πάντα γίνονταν και τις περισσότερες φορές λαμβάνονται σοβαρά υπόψιν, μη φοβάσαι να κάνεις προτάσεις. Μπορεί η επόμενη να έχει άλλη κατάληξη... ;)

Εγώ την μόνη κατάληξη που είδα είναι απαντήσεις ειρωνικού στυλ από μέλη που κρύβονται πίσω από τους moderators.Γιατί χρόνια αυτό γίνεται.Αλλά εδώ που τα λέμε,κάπως πρέπει να ξεσπάσουν και αυτοί.... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καιι με αυτήν την χιουμοριστική νότα  ::) λήγει το παρόν thread.μελλοντικές προτάσεις ευπροσδεκτες στο about noiz, αλλα χωρίς αντίστοιχη διάθεση και υπαινιγμούς.

Ευχαριστω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου