Προς το περιεχόμενο

Το βρεττανικο συγκροτημα Dark, & ο σπανιοτερος ευρωπαικος δισκος.


Child Of Story

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκροτημα Dark. Η χρονια ειναι 1972. Συντομα επιστρεφω με περισσοτερες πληροφοριες.

 

http://www.youtube.com/watch?v=z3ba4zniHPE

 

 

 

 

ενω δυστυχως δεν βρισκομαι στον υπολογιστη μου αυτην την στιγμη για να ελεγξω την ποιοτητα ηχου. Θα επιστρεψω καποια στιγμη με καλυτερα εφοδια...

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τώρα που τους γνώρισα κατάλαβα γιατί έχουν και τον σπανιότερο δίσκο της Ευρώπης.  ;D ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που τους γνώρισα κατάλαβα γιατί έχουν και τον σπανιότερο δίσκο της Ευρώπης.  ;D ;)

 

Τι εννοει ο ποιητης???

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω την σπανιότητα (δεν είμαι ειδικός) κάτι που υπάρχει σε cd βάσει του layout που φαίνεται στο 3ο video, πως την ορίζουμε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Θα μπορούσε πχ να είναι δυσεύρετο γιατί κόπηκαν λίγα κομμάτια για κάτι που δεν θεωρήθηκε ότι θα είχε ζήτηση για περισσότερα... και ο χρόνος έδειξε ότι δεν υπήρξε. Αυτό ναι μεν είναι σπάνιο αλλά δεν το ψάχνει και κανείς!  ;D

 

Υ.Γ. Σόρι για το πικρόχολο χιούμορ. Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που τους γνώρισα κατάλαβα γιατί έχουν και τον σπανιότερο δίσκο της Ευρώπης.  ;D ;)

 

+1000

 

φαντασου να εβγαζαν και δευτερο.... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Για την εποχή τους μια χαρά ήταν. Και πρωτοποριακοί.

Μα τι λες τώρα... Οι τύποι δεν ξέρουν να πάρουν τα χέρια τους και τους συγκρίνεις με Led Zep, Beatles, Rolling Stones, Mountain, Stevie Wonder, Deep Purple, κλπ.;;; Οχι φίλε μου η εποχή εκείνη έβγαλε μουσικαράδες και τραγουδάρες που σε σύγκριση με το σήμερα είναι η Αναγέννηση. Οι Dark (κοίτα που τους έμαθα... ) είναι διαχρονικά αδιάφοροι και λίγοι. Δεν είναι θέμα εποχής. Δυστυχώς στη μουσική δεν είναι τα πράγματα σαν την ψηφιακή τεχνολογία, που ισχύει το "Οσο πιο καινούργιο, τόσο πιο καλό...".

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου