Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτης με καλο distortion καναλι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αν δεν θες να πας σε λαμπα ριξε μια ματια κ σε αυτον

 

http://amtelectronics.com/products/guitar-heads-and-power-amps/amt-stonehead-50-4-50w-4-channel-guitar-head-amplifier/

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ και δεν προτινεις Jet City?

 

Κατι εχεις... :P :P

 

 

Καταρχην θελει καλο γκαζι χωρις βοηθηματα (πεταλια) οποτε μπορει να του φανει λιγο πλαδαρος.....

 

 

......Επισης δεν εχει το χρηματικο ευρος στο οποιο θελει να κινηθει προτεινα (ισως) το καλυτερο γκαζι που μπορει να αγορασει  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδια καταρχην ευχαριστω για τις απαντησεις.Ψαχνω κατι budget και value for money.Το ηχοχρωμα που εχω στο μυαλο μου ειναι marshalloχροια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ τσίμπα αυτόν και καθάρισες με ελάχιστα φράγκα και γκάζια απο μπλούζ μέχρι τριγαμοσταυρέιτορ...τα έχω ξαναπεί δεν θα γίνω γραφικός! Καλά τα EVH, τα μεσα μπούγκια και τα ντιζελόνια αλλά πρέπει να δουλεύεις ένα χρόνο για να τα πάρεις και για εμένα αν δεν εισαι προ, δεν υπάρχει λόγος!

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=217803

 

εννοείται καμία σχέση με τον πωλητή(εκτός του ότι τον ζηλεύω - θέλω να του κάνω ληστεία κτλπ)

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου