Προς το περιεχόμενο

dv247 το ξέρετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 1 μήνα αργότερα...

ολα οκ? εκανες παραγγελια τελικα φιλε μου?

το ψαχνω αρκετες μερες τωρα με την ολη φαση γιατι θαλω να κανω μια μεγαλη παραγγελια, κιθαρα και πεταλακια....

ηθελα μια αποψη για την εξυπηρετιση και την αξιοπιστια τους..

 

αυτο που μου εχει κανει εντυπωση ειναι η τεραστια διαφορα στις τιμες τους. συγκριτικα με τα www.andertons.co.uk και www.thomann.de εχει πολυ καλητερες τιμες...

 

απο το τελευταιο πηρα ενα delay που δεν βρηκα στο dv247. πολυ καλη εξυπηρετιση, μεγαλη εντυπωση μου εκανε οτι με ανελαβε Ελληνας και μιλαγαμε χωρις κανενα προβλημα στα Ελληνικα.

 

Απο την αλλη στο dv247 εστειλα ενα mail για κατι που ηθελα να τους ρωτησω και απαντηση δεν πηρα ποτε...

εκει λιγο κολλαω... τι παιζει με τους τυπους... τοσο πολυ δουλεια εχουν που δεν προλαβαινουν να απαντανε ή θα κανω την παραγγελια αλλα οργανο δεν θα δω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ακομα μια απο αυτες τις μερες θα κανω...

οχι εμενα μου φανηκαν πολυ εξυπηρετικοι... ιδικα στο μαιλ μου σε 2 ωρες ειχαν αναπαντησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγόρασα εγώ έναν ενισχυτη για εναν φίλο μου...

1)Συνεννοηση μια χαρα...

2)Πληρωμη με πιστωτική...

3)Μέσα στην εβδομαδα ο ενισχυτης έφτασε...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

Απο την αλλη στο dv247 εστειλα ενα mail για κατι που ηθελα να τους ρωτησω και απαντηση δεν πηρα ποτε...

 

 

Αυτό ακριβώς αντιμετώπισα κι εγώ...

Ξέρει κάποιος (αφού δεν μου λένε αυτοί  ;D ) περί εγγύησης στο συγκεκριμένο κατάστημα;

Έχει στάνταρ 3 χρόνια σε όλα ή πάει ανάλογα με το προϊόν; Δεν βρήκα κάπου να το λέει στο site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου