Το καλυτερο σουβλατζιδικο??

<< < (6/12) > >>

Ksekourdistos:
Το πιο μαματο τζουβλακι ειναι στον Πλαταμωνα . σαν τα αθηναικα διπλοπιτα και στην τιμη του ενος καλαμακιου ! Και αν ειστε αθηνα περαστε απο Βικτωρια ( ξερω λετε απο που τρωει ο βρωμιαρης) απο τα καλαμακια της κυρα Σοφιας . Πουλαει μονο χοιρινο καλαμακι τιποτα αλλο

Vassilis-7-:
Rainbow for the WIN στον βολο.

Απο θεσσαλονικη Χρηστος στην τουμπα.

Απο Αθηνα εδω Ιλιον και περιχωρα που μενω.
Λοντος στην πετρουπολεως
Φαγητοδρομιες πριν 5ετιας οταν τις ειχε ο πετσακας ο Κρητικος ο κυρ Βασιλης
Και Κηφισια ο Μπαμπης θελει ενα respect με το σαντουτς-φρατζολα με τα τρια κεμπαπ

Babtua:
Παράθεση από: O_Menelaos στις 19:35 - 08/12/09

Αλλα αν πας στο Θωμα ...ε εκει περνει αλλη διασταση το σουβλακι

Ωπα! Ο Thomann άρχισε να δραστηριοποιείται και στο χώρο της γαστριμαργίας;!

Και πόσο πιο φτηνά τα δίνει τα σουβλάκια, είπαμε; ;D

Για σουβλάκι (με τη Σαλονικιώτικη έννοια, καλαμάκι για τους "κάτω") στη Θεσσαλονίκη, αποκλειστικά Ντερλικατέσεν.

Για πιτόγυρα κλπ, όλα τα γυράδικα επί της Λαμπράκη πλησιάζοντας Μαλακοπή (και είμαι τυχερός που μένω κιόλας εκεί, μου τα φέρνουν σπίτι!)

Επίσης πρόσφατα δοκίμασα Σολομωνίδη, πολύ καλός αλλά δε βολεύει. Πρασάς δε μ'αρέσει...

Επίσης καλό (δεν έχει γύρο όμως, κυρίως σουβλάκια/πανσέτες/σουτζουκάκια) είναι τα Γοριλάκια στην Κάτω Τούμπα.

Παράθεση από: Ksekourdistos στις 21:12 - 08/12/09

Το πιο μαματο τζουβλακι ειναι στον Πλαταμωνα

Ωπα, δικός μου είσαι εσύ! Για ποιο λες;

kwstas79:
Όταν πληρώνετε στα αθηναϊκά σουβλατζίδικα, σας δίνουν και το γατοτόμαρο δώρο; Ή αυτό πάει εξτρά;

O_Menelaos:
Παράθεση από: kwstas79 στις 22:13 - 08/12/09

Όταν πληρώνετε στα αθηναϊκά σουβλατζίδικα, σας δίνουν και το γατοτόμαρο δώρο; Ή αυτό πάει εξτρά;

εξτρα εξτρα ;D!!

Παιδια πλακα πλακα εναν-δυο ειδα μονο να το αναφερουν, να επισημανω οτι το διπλοπιτο σουβλακι ειναι must σε συνθηκες πεινας!!Η διπλη πιτα ειναι σε παει σε αλλη διασταση :P

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα