Μετασχηματιστης για Boss ME-50

<< < (2/4) > >>

gdevelek:
στο ηλεκτρονικάδικο της γειτονιάς σου ζητάς τροφοδοτικό 9 βολτ και τουλάχιστον 500μιλιαμπέρ, με την ίδια πολικότητα, και αντάπτορα που ταιριάζει στην πεταλιέρα

πάντως κάτω από την τιμή του θωμά δεν θα βρεις πιστεύω (βέβαια από θωμά θα σου έλθει τόσο μόνο αν παραγγείλεις και πολλά άλλα πράγματα)

συμπέρασμα, αν δεν παραγγέλνεις από θωμά, πάρτο από artsound να είσαι σίγουρος

rhcpgiannis:
Παράθεση από: gdevelek στις 14:28 - 16/08/10

στο ηλεκτρονικάδικο της γειτονιάς σου ζητάς τροφοδοτικό 9 βολτ και τουλάχιστον 500μιλιαμπέρ, με την ίδια πολικότητα, και αντάπτορα που ταιριάζει στην πεταλιέρα

πάντως κάτω από την τιμή του θωμά δεν θα βρεις πιστεύω (βέβαια από θωμά θα σου έλθει τόσο μόνο αν παραγγείλεις και πολλά άλλα πράγματα)

συμπέρασμα, αν δεν παραγγέλνεις από θωμά, πάρτο από artsound να είσαι σίγουρος

Oκ καταλαβα. Σ'ευχαριστω φιλε μου!

Costas Siachamis:
Μια χαρα κανει.Και θα τον βρεις ενα 30αρικο.Κεντρο Αθηνα.Μουσικα καταστηματα. (ΚΓΜΚΣ).

rhcpgiannis:
Λοιπον ηρθα σε επαφη με το ηλεκτρονικο μαγαζι και μου ειπαν οτι θα ειναι διαθεσιμο σε 20 εργασιμες μερες, που σημενει θα εχω φαει μια περουσια για μπαταριες οποτε ακυρωσα και την παραγγελια. Εψαξα στο ebay και δεν τον βρηκα παραμονο εναν αλλον BOSS PSA-120S και οχι BOSS PSA-230S που θα επερνα. Ειδα πισω απο την πεταλιερα μου και λεει στην υποδοχη του μετασχηματιστη το εξης: USE BOSS PSA ADAPTOR ONLY. Λετε να κανει και ο 120S για να τον χτυπισω απο ebay???

Nikoubis:
Παράθεση από: rhcpgiannis στις 00:11 - 27/08/10

Λετε να κανει και ο 120S για να τον χτυπισω απο ebay???

Οχι, δεν κανει. Βεβαια δεν θα μπαινει καν σε ελληνικη  πριζα, οποτε θα εχεις απλως πεταξει τα λεφτα σου. ;D

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα