Προς το περιεχόμενο

Yamaha MOX εντυπώσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχει κανείς ιδέα για αυτό το όργανο; To έχει δοκιμάσει κανείς ή αν το έχει στην κατοχή του ακόμα καλύτερα γιατί έχω αρχίσει και το σκέφτομαι να το πάρω! αλλά θέλω να ακούσω εντυπώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εκφερω γνωμη για το συγκεκριμενο οργανο,αλλα υποθετω οτι εαν το χρειαζεσαι για ακουστικους ηχους,πιανα κιθαρες κλπ,θα σου κανει μια χαρα τη δουλεια σου και με το παραπανω.αλλιως κατι σε korg.ειμαι κατοχος του korg m50,πολυ ευχαριστημενος και με τη λειτουργια karma(software)που νομιζω οτι βγαινει και για το yamaha mox.τι μουσικη παιζεις?η με τι θελεις να ασχοληθεις και τι ηχους ψαχνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...ειμαι κατοχος του korg m50,πολυ ευχαριστημενος και με τη λειτουργια karma(software)που νομιζω οτι βγαινει και για το yamaha mox.

  ::)

 

Εδώ είναι η επίσημη ιστοσελίδα με τα χαρακτηριστικά.

 

Παρακάτω μπορείς να δεις ένα demo από Frankfurt Messe 2011 από τον επίσημο demonstrator της Yamaha που επίσης είχαμε την ευκαιρία να τον ακούσουμε αλλά και να μιλήσουμε μαζί του πρόσφατα σε μία πολύ καλή παρουσίαση που έκανε στον Νάκα (Αθήνα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισημανση οτι η λειτουργια karma για το yamaha mox δεν ειναι διαθεσιμη,αλλα ειναι στα σχεδια της karmalabs για το συγκεκριμενο οργανο.συγνωμη για το λαθος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

επισημανση οτι η λειτουργια karma για το yamaha mox δεν ειναι διαθεσιμη,αλλα ειναι στα σχεδια της karmalabs για το συγκεκριμενο οργανο.συγνωμη για το λαθος μου.

Σ'ευχαριστούμε γιά την επισήμανση - διόρθωση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.τι μουσικη παιζεις?η με τι θελεις να ασχοληθεις και τι ηχους ψαχνεις?

 

rock-pop κυρίως παίζω..

 

Το καλό με αυτό είναι πως έχει κάρτα ήχου μέσα.. και εγώ θέλω να πειραματιστώ και με laptop για lives οπότε δεν χρειάζομαι έξτρα κάρτα ήχου για έξοδο.. αφού θα είναι η έξοδος του οργάνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου