Προς το περιεχόμενο

Zakk Wylde - Voodoo Child (με "διαφορετικη" κιθαρα)


marioG542

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ενώ μ'αρέσει ο Zakk,αυτό το style,μισή ακουστική-μισή ηλεκτρική δε μ'αρέσει ιδιαίτερα.Τον λάτρεψα στις Ozzy συνθέσεις του,αλλά τώρα τελευταία δεν είναι του γούστου μου.Μακάρι ο νέος δίσκος των BLS να με διαψεύσει.

 

Rock on! 8) ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν ηταν και ειναι του γουστου μου ποτε και πουθενα αλλα μου εκανε εντυπωση ο ηχος με ακουστικη! Ποσο hot πρεπει να ειναι ο μαγνητης που φοραει;;;  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου...hot δεν ειναι...σε οτιδηποτε κιθαρα και αν βαλεις τοσο πολυ ντιστορσιο...βρωμικα θα ακουγεται... ;D

 

http://www.musiciansfriend.com/accessories/emg-acs-acoustic-active-soundhole-pickup-system

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάααααλι ουα?  ;D

 

Μου θυμιζει εναν φίλο μου στα γιάννενα που μέχρι να αγοράσει ηλεκτρική κάρφωνε την ακουστική του σε έναν line 6 spider (scorpion ??? πως τα λένε?) με πολύ παραμόρφωση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 πραγματα γουσταρω σε αυτον τον τυπο

1)και μπουζουκι να του δωσεις παλι θα ακουστει "wylde"

2)παιζει τοοοσο ασκοπα πραγματα τα οποια ειναι τοοοσο ωραια και οταν τα παιζει αυτος δεν κουραζει ποτε

Guitar God

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις αποψη για την epiphone masterbilt που παιζει ο μαστορας, μου φαινονται τρελο value for money, αν σκεφτειτε δε οτι ειναι ολη μασιφ και τιμη σουπερ, εχει κανεις καμια να μας πει την γνωμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπε να δοκιμασει και κατι διαφορετικο για πρωτοτυπια...αλλα οτι και να πιασει το βγαζει χρυσαφι..μπειτε στο EMG TV να δειτε τι κανει.... ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου