Προς το περιεχόμενο

if there is no heaven - joe satriani cover by hyperpanos


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα από τα πιο συναισθηματικά και όμορφα τραγούδια από το τελευταίο (το οποίο είναι και πάρα πολύ καλό) άλμπουμ του τιτανοτεράστιου καραφλού αγοριού.

Ελπίζω να άγγιξα το συναίσθημα του και να σας αρέσει.

Περιμένω τις απόψεις, σχόλια, παρατηρήσεις για το παίξιμο, το ήχο και ότι άλλο θέλετε.

Και εάν όντως δεν υπάρχει παράδεισος.........

If_There_Is_No_Heaven_-_Joe_Satriani_cover_by_hyperpanos.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Awesome dude  8)

Κοντευεις να το τερματισεις.

Αρχισε να τωρα να ασχολεισαι και με βελτιωση της παραγωγης. (programming, mix, mastering)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Awesome dude  8)

Κοντευεις να το τερματισεις.

Αρχισε να τωρα να ασχολεισαι και με βελτιωση της παραγωγης. (programming, mix, mastering)

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια  :)

 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να εχεις ηχογραφησει και τα παλια κομματια σε καλο φορματ ηχου και να τα εχεις φυλαξει ή να κανεις και editing οπου χρειαζεται (αφου εχεις εξελιχθει αρδην απο τοτε που ξεκινησες να ηχογραφεις)

Θα μπορουσες ετσι να βγαλεις μια ολοκληρωμενη αρτια συλλογη σε ενα CDακι. Εγω θα το επαιρνα.

 

 

ΥΓ λιγο ξεκουρδιστη η κιθαρα στο αρπεζ στην εισαγωγη ή το κανει το chorus ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να εχεις ηχογραφησει και τα παλια κομματια σε καλο φορματ ηχου και να τα εχεις φυλαξει ή να κανεις και editing οπου χρειαζεται (αφου εχεις εξελιχθει αρδην απο τοτε που ξεκινησες να ηχογραφεις)

Θα μπορουσες ετσι να βγαλεις μια ολοκληρωμενη αρτια συλλογη σε ενα CDακι. Εγω θα το επαιρνα.

 

 

ΥΓ λιγο ξεκουρδιστη η κιθαρα στο αρπεζ στην εισαγωγη ή το κανει το chorus ετσι?

Όσον αφορά την ηχογράφηση, κάτσε να γίνω καλός στην κιθάρα πρώτα  ;D και μετά θα προσπαθήσω να βελτιώσω και τα υπόλοιπα, αν και η αλήθεια είναι ότι γράφω και προσπαθώ για ένα αποδεκτό αποτέλεσμα ηχογράφησης, χωρίς να το "παρακαυράζω", μιας δεν έχω και τις απαραίτητες γνώσεις.

Δυστυχώς τα έχω σβήσει όλα, αλλά άμα είναι τα ξαναπαίζω όλα από την αρχή.

 

Το BT το βρήκα στον ιστό δεν το έφτιαξα εγώ.

Και πάλι σε ευχαριστώ.

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω σε ολα με τον Σπυρο.

Εξαιρετος Πανο!

 

Βοηθάει και το κομμάτι που είναι υπέροχο  ;)

Ευχαριστώ φίλος  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετος Πανο!

+1   

Εννοείτε ότι συμφωνώ κι εγώ με τον Γιώργο Gvour που συμφωνεί με τον Σπύρο Delta. Πάντως σε μερικά σημεία μου φάνηκε ότι δεν πατούσες καλά σε σχέση με το backing, βιάστηκες να το ανεβάσεις ή μου φαίνεται....;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  +1   

Εννοείτε ότι συμφωνώ κι εγώ με τον Γιώργο Gvour που συμφωνεί με τον Σπύρο Delta. Πάντως σε μερικά σημεία μου φάνηκε ότι δεν πατούσες καλά σε σχέση με το backing, βιάστηκες να το ανεβάσεις ή μου φαίνεται....;

Μια-δύο ώρες το δούλεψα και το έγραψα αμέσως γιατί μου αρέσει πολύ το κομμάτι  ;)

Ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου