Προς το περιεχόμενο

Που ειναι το Presonus?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που θα το βρω το μαραφετι στην Αθήνα? Μονο στον Naka? Γνωρίζουμε κανεναν μεταπωλητή να γουστάρουμε και λιγάκι μέρες που είναι? Το site του naka δεν αναφερει συνεργάτες . Ευχαριστώ και χρονια πολλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που θα το βρω το μαραφετι στην Αθήνα? Μονο στον Naka? Γνωρίζουμε κανεναν μεταπωλητή να γουστάρουμε και λιγάκι μέρες που είναι? Το site του naka δεν αναφερει συνεργάτες . Ευχαριστώ και χρονια πολλα!

 

Ποιο μαραφέτι ρε τρελέ; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που θα το βρω το μαραφετι στην Αθήνα? Μονο στον Naka? Γνωρίζουμε κανεναν μεταπωλητή να γουστάρουμε και λιγάκι μέρες που είναι? Το site του naka δεν αναφερει συνεργάτες . Ευχαριστώ και χρονια πολλα!

 

Ποιο μαραφέτι ρε τρελέ; :lol:

 

Ουχ! το tubepre θελω! Αυτο το μαραφέτι! Σορρυ για την μιση ερώτηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουχ! το tubepre θελω! Αυτο το μαραφέτι! Σορρυ για την μιση ερώτηση :)

 

Δε μπορώ να βοηθήσω, δυστυχώς... το δικό μου το αγόρασα online. Αν θέλεις να το δοκιμάσεις πάντως, δε νομίζω ότι θα έχει κάποιος εγκατεστημένο... αλλά πάλι δε χάνεις να κοιτάξεις στο Νάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουχ! το tubepre θελω! Αυτο το μαραφέτι! Σορρυ για την μιση ερώτηση :)

 

Δε μπορώ να βοηθήσω' date=' δυστυχώς... το δικό μου το αγόρασα online. Αν θέλεις να το δοκιμάσεις πάντως, δε νομίζω ότι θα έχει κάποιος εγκατεστημένο... αλλά πάλι δε χάνεις να κοιτάξεις στο Νάκα.[/quote']

 

Ναζ το αγορασω απευθειας θελω βασικά. Συνηθίζω να αποφευγω τους αντιπροσώπους για αυτο ρωτάω μηπως εχετε κανενα καταστημα υπόψιν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Νακας το εχει μια χαρα τιμουλα......εγω εχω παρει 2 απο αλλο μαγαζι βεβαια μονο και μονο επειδη ειμαι πελατης ,αλλα και στον νακα θα πηγαινα !

129 euro το εχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από πολλά παζάρια στον Νακα για το presonus eureka μου το έδινε χαλαρά 15% πιο ακριβά από τον Θωμά, οπότε το αγόρασα από Θωμά χωρίς παζάρια και χάρες :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από πολλά παζάρια στον Νακα για το presonus eureka μου το έδινε χαλαρά 15% πιο ακριβά από τον Θωμά' date=' οπότε το αγόρασα από Θωμά χωρίς παζάρια και χάρες :wink:[/quote']

 

Μιλαμε για αλλη κατηγορια τιμης ετσι....μην λεμε οτι θελουμε ......129 με 111 δεν ειναι διαφορα για να σε κανει να το παρεις απ'εξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από πολλά παζάρια στον Νακα για το presonus eureka μου το έδινε χαλαρά 15% πιο ακριβά από τον Θωμά' date=' οπότε το αγόρασα από Θωμά χωρίς παζάρια και χάρες :wink:[/quote']

 

Μιλαμε για αλλη κατηγορια τιμης ετσι....μην λεμε οτι θελουμε ......129 με 111 δεν ειναι διαφορα για να σε κανει να το παρεις απ'εξω!

 

Ναι η διαφορα δεν ειναι τραγική για να μπω στον κοπο. Οχι οτι δεν μπαινει κανεις στον κοπο να κατεβει αθηνα, να παρκαρει, να βρει αυτο που θελει και να μην εχει τελειώσει οποτε να χρειαστει να ξανακατέβει. Πάντως υπολογίζω, οτι με 129¤ σε καποιον μεταπωλητη θα κερδίσει κανεις κανα 15% το οποιο μπορει να δωθεί στην αγορά καλύτερων tubes...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι η διαφορα δεν ειναι τραγική για να μπω στον κοπο. Οχι οτι δεν μπαινει κανεις στον κοπο να κατεβει αθηνα' date=' να παρκαρει, να βρει αυτο που θελει και να μην εχει τελειώσει οποτε να χρειαστει να ξανακατέβει. Πάντως υπολογίζω, οτι με 129¤ σε καποιον μεταπωλητη θα κερδίσει κανεις κανα 15% το οποιο μπορει να δωθεί στην αγορά καλύτερων tubes...[/quote']

 

Τη λύση μετρο δεν την ξέρεις εεε; :wink: :D :D :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου