Προς το περιεχόμενο

Πιάνο, Πλήκτρα & Synthesizer

Συζητήσεις για πληκτράδες, πιανίστες σχετικά με πλήκτρα, πιάνο, samplers, synthesizer, sound modules, κ.α.

Θυγατρικά

1. Λυμένα Θέματα - Πλήκτρα

Θέματα για πληκτροφόρα, συνθεσάιζερ και πιάνο με απάντηση
    343
    αναρτήσεις

3.105 θέματα σε αυτό το forum

1. Μια αρχική βοήθεια για midi-synth-pc!

• 4 απαντήσεις
    • 2.768 views
  2. sound card with low latency

• 7 απαντήσεις
    • 3.834 views
  3. Επισκευή πλήκτρων

• 4 απαντήσεις
    • 3.195 views
  4. Flight Cases

• 2 απαντήσεις
    • 2.893 views
  5. Grooveboxes-Production Stations Please H E L P ! ! !

• 5 απαντήσεις
    • 3.361 views
  6. Midi dump ? Program Change ?

• 2 απαντήσεις
    • 2.492 views
  7. midi keyboard-sound card... Αρχίζοντας.

• 5 απαντήσεις
    • 3.503 views
  8. Software synths

• 1 απάντηση
    • 2.902 views
  9. Analog vs Digital 1 2

• 11 απαντήσεις
    • 9.983 views
  10. synthesizer/ MIDI keyboard

• 5 απαντήσεις
    • 5.674 views
  11. κ1

• 2 απαντήσεις
    • 2.329 views
  12. Synth question...

• 3 απαντήσεις
    • 3.298 views
  13. FTHNO SYNTH

• 8 απαντήσεις
    • 4.216 views
  14. YAMAHA CS-2x

• 8 απαντήσεις
    • 4.882 views
  15. Module ή keyboard?

• 7 απαντήσεις
    • 5.217 views

• Αναρτήσεις

• με κινδυνο να αφοριστω απο τον αγιο @Superfunk o Νate ειναι ο μοναδικος που μπορει να πιασει την γκρουβα του Steve.. Σε τεχνικη δε...στο οργανο ειναι καλυτερος. τσ τσ 2 προδοσιες σε μια μερα Νικ....ποσο να αντεξεις..  
    • Είμαι εναντίον των αγοραπωλησιών. Τις κάνω σπανιότατα και μόνο όταν πραγματικά το χρειάζομαι. Βασικά κρατάω τα πάντα ακόμα κι αν δεν τα χρησιμοποιώ. Φυσικά αυτό έχει το κόστος του στους αποθηκευτικούς χώρους του σπιτιού αλλά έχω γλιτώσει και την μετάνοια.    Για το μόνο που μετανιώνω είναι για ανθρώπους που είτε τους φέρθηκα καλά ενώ δεν έπρεπε είτε τους φέρθηκα άσχημα και δε ζήτησα ποτέ συγγνώμη.
    • I bought 3 φορες τελε πιστευοντας οτι την χρειαζομαι.Τελικα  den ξαναπηρα.
    • Όχι δεν μετάνοιωσα για τίποτα που έχω πουλήσει.   Τα πιο πολλά ήταν δουλεμένα μηχανήματα από live με πολλές ώρες και μικροπροβλήματα άρα δεν είχε νόημα να τα κρατήσω οπότε φύγανε και πιάσανε και τόπο τα λεφτά για καινούργιο εξοπλισμό. Κάποια σχετικά καινούργια δεν μου κάνανε πλέον και γιαυτό αντικαταστάθηκαν.   Σε synth/drumachine κτλ υπάρχει θέμα συντήρησης αν δεν κρατηθούν για συλλεκτικούς λόγους και όσο δουλεύονται λαίβ τόσο φθείρονται.
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.