Προς το περιεχόμενο

Noiz! Οχι άλλη διαφήμιση!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι είναι, όμως, αδύνατον να λέει κάποιος:

Πήρα μια κιθάρα, της οποίας τη μάρκα δεν μπορώ να σας πω, από ένα μαγαζί, που επίσης δεν μπορώ να σας πω το όνομά του, και η κιθάρα πετάει! Είναι καλή ιδέα να παραγγείλω κάτι μαγνήτες, των οποίων το όνομα δεν γίνεται να σας πω, από γνωστό site στο internet;

 

Και γι' αυτό το λόγο, δεν νομίζω ότι πρέπει να κράζουμε διάφορους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όταν θεσπίζεις κάποιους κανόνες εσύ ο ίδιος, θα πρέπει να είσαι ο πρώτος που θα τους τηρεί για να παραδειγματίζονται και οι υπόλοιποι.... Πως έχεις μετά την απαίτηση να τηρούνται οι κανονισμοί του forum;

 

σε τι γλωσσα θες να στο γραψω για να το καταλαβεις?(γνωριζω Αγγλικα,Γερμανικα και ολιγα Ιαπωνικα....)

 

Ο YAMETH ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ

 

Μη μπερδευουμε τα πορτοκαλια με τα κουκουναρια....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το καταλαβες καλα Superfunk με τις εκφρασεις του τυπου "αμα γουσταρεις" δεν αναφερθηκε στον Yameth αλλα σε αυτους που την επεσαν στο παληκαρι απλα κατι τυποι σαν εσενα οπως παντα διαστρευλωνουν τα πραγματα παντα για να πυροδοτειται το κλιμα.Με λιγα λογια σου ζητησε ισοτητα οχι να τη πεσουμε στον Ιδιοκτητη,ξεστραβωσου και ξαναδιαβασε τα,αιντε μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε μπραβο σου,ξετσραβωσου και αλλες τετοιες ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ.. να πεις ΣΤΗ ΜΑΝΑ σου αγενεστατε!

 

ΕΣΥ διαστρεβλωνεις τη πραγματικοτητα εξισωνοντας ενα ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ με μια ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa ετσι μπαβο αγορι μου μαρεσει να σε βλεπω να τρελενεσαι να σε κολλαω στο τοιχο και να σου κανω τη μαπα κρεας παληκαρα του forum!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα πηγαινε στη γωνια να δεις αν ερχομαι ΑΝΩΝΥΜΕ μαγκα της πλακας... :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα!

 

Ει, σιγά, ήρεμα... SF, δύο συνεχόμενες φορές παρανόησες, αλλά κι εσύ victor μίλησες άσχημα!

 

Ηρεμία, προτείνω να ξαναδιαβάσουμε το θέμα και να συνεχίσουμε πολιτισμένα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξεκίνησα κουβέντα για να μαλώσουμε, ούτε για να προκαλέσω σύγχυση....

 

Θα σας παρακαλέσω να μην καταλήγουμε σε τέτοιες διαδικασίες...

 

Αν μου πείτε οτι οι διαφημίσεις επιστρέπονται ζητάω συγνώμη και τελειώνει εδώ το θέμα απλά να ξέρω τι τακτική να ακολουθήσω απο εδώ και πέρα όταν μιλάμε για την κατηγορία "Δελτία Τύπου".

 

Το όλο θέμα μου θυμίζει εφορία και παραθυράκια... Ναι, την κάναμε τη διαφήμιση όμως επειδή είναι στην Κατηγορία "Δελτία τύπου" δεν είναι διαφήμιση άρα είμαστε καλύμένοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@ kultura

 

εκανα λαθος πριν πραγματι εκει που μιλαει για το "παληκαρι" αναφερεται σε αλλον ο οποιος ΟΝΤΩΣ κανει ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ μια και δεν αναφερεται σε ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΡΟΪΟΝ αλλα σε ενα μαγαζι...

 

απο οτι βλεπεις ΞΕΚΑΘΑΡΑ παραδεχτηκα οτι παρανοισα την πρωτη φορα.

 

η δευτερη ποια ειναι? ::)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου