Προς το περιεχόμενο

αυτοι που βγαζουν βρωμες...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσυ fleamail, εισαι modulator, και λες οτι το φιλαρακι σου ο pureanalog εχει δικιο οτι ο εγγραφεας πιανει 600 κατοσταρικα? μαλλον βιαστηκες να το πεις... θελω να πιστευω...γιατι αν το ενοεις, τοτε βγαζεις εμενα τον εξυπνακια που προσπαθει να πιασει καποιον κοροιδο, ενω εγω εχω παρει αξιολογηση του μηχανηματος απο ατομα του νακα, αντιπροσωπους, υπευθυνα ατομα του χωρου, και οχι κορακια που προσπαθουν ν'αγορασουν κατι σε εξευτελιστικη τιμη. μπορουμε να μιλησουμε και τηλεφωνικα αν θελεις να σου πω και ποιος ειμαι και τι σχεση εχω με τη μουσικη, γιατι δεν πρεπει να λες κατι για καποιον που δεν τον ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατ αρχάς ο Pureanalog δεν είναι φιλαράκι μου

 

Δεύτερον δεν σε είπα εξυπνάκια ούτε βιάστηκα να πω τίποτα.

 

Τρίτον σε παρακαλώ πρόσεξε πως απευθύνεσαι και τι χαρακτηρισμούς χρησιμοποιείς. Εδώ δεν μετράμε την σχέση της μουσική του καθενός ούτε παίζει ρόλο ποιος είναι ο καθένας. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί χαρακτηρίζεις τον καθέναν ανώνυμο όταν κι εσύ είσαι ένας ανώνυμος μέσα στο forum?

 

Και τέλος ποσώς με ενδιαφέρει η άποψη του κάθε "ειδικού". Όταν συγκρίνεις τιμές μεταχειρισμένων συγκρίνεις με βάσει τις τιμές που πιάνει το προϊόν και όχι με τις αμπελοφιλοσοφίες του καθενός.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Avalon δεν ηρεμείς λίγο? Έχεις 12 posts ΟΛΑ ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΟΥ και ανοίγεις ένα και μοναδικό θέμα για να μας πείς ότι δεν σου αρέσει αυτό που γίνεται στις αγγελίες? Και τουρίστας και με απαιτήσεις? Πάρε 3 siteάκια με αγάπη απο μένα, να σπρώξεις τα πραγματάκια σου γιατί μου φαίνεται ότι βρίσκεσαι σε λάθος μέρος:

 

www.xe.gr

www.emarket.gr

www.musicheaven.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεξαρτήτως της συμπεριφοράς του ατόμου που πόσταρε (για την οποία 8α κρι8εί βέβαια) μήπως πρέπει να δούμε και τι παίζει όντως με την τιμή του συγκεκριμένου προϊόντος και το ποιος (ενδεχομένως πάντα) παέι να κάνει μπινιά σε ποιον??  (κατι που όπως ξαναλέω ίσως να μην ισχύει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορεί να είμαι απο τους χειρότερους σε αυτό το φόρουμ από άποψη ορθογραφίας, αλλά με αυτό δεν άντεξα:P ;D ;D :D

Και τέλος ποσώς με ενδιαφέρει η άποψη του κάθε "ιδικού". Όταν συγκρίνεις τιμές μεταχειρισμένων συγκρίνεις με βάσει τις τιμές που πιάνει το προϊόν και όχι με τις αμπελοφιλοσοφίες του καθενός.

 

 

 

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;Dεπιβεβαιωση αρκετα ξυδια μετα, το thread επιασε 3 σελιδες.

 

 

παρολα αυτα οχι το μακελιο που περμενα για να πω την αληθεια.

 

κι αυριο μερα ειναι........ :P

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ξένα φόρουμ σαφώς και έχει λειτουργήσει αυτό το σύστημα και πραγματικά ίσως ισχύει αυτό που λέει ο φίλος "τελικά πόσο έλληνες είμαστε". Νομίζω οτι θα ήταν ισως καλό να υπάρχει η δυνατότητα αυτός που εβαλε την αγγελία να επιλέγει πότε θα την κάνει locked. Πχ όταν πουληθεί το προιόν.. μέχρι τότε να ειναι κανονικά ανοιχτή η αγγελία για σχόλια γιατι πολλές φορές καποιος δεν ξέρει και αγοράζει κάτι που οντως μπορει να ειναι και φτηνότερο καινουριο.. κριμα δεν ειναι; μεγάλο θέμα αλλά εγώ αυτό θα πρότεινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ώς γνωστόν υπάρχει η προσφορά και η ζήτηση. Ας πούμε ότι εγώ έχω στην κατοχή μου μια τσίχλα η οποία είναι πρασινογρί με κίτρινο. Βάζω λοιπόν μία αγγελία ότι την πουλάω 500 ευρώ. Η αντίδραση θα είναι "καλα για κορόιδα ψάχνει αυτός? πουλάει μια τσίχλα 500 ευρω?". Αυτό θα γίνει με τους 99.999.999.998\100.000.000.000 ανθρώπους. Μας μένουν 2.

Ο πρώτος δεν θα έχει ξαναδεί ποτέ τσίχλα στην ζωή του και φυσικά δεν θα ξέρει και την τιμή της και θα σκεφτεί: "500 ευρώ για να μασάς κάτι και να περνάει η ώρα σου? Και θα κάνεις και φούσκες? Και θα την μαζεύεις και μετά απο λίγο θα την ξαναμασάς? Και θα μπορείς να κάνεις και  φάρσες βάζοντας τη σε μαλλια? ΟΥΑΟΥ! Τα αξίζει 500 ευρώ.

Ο δεύτερος θα ξέρει τι είναι η τσίχλα και πόσο κοστίζει κανονικα, αλλα θα χρειάζεται την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ πρασινογκρί με κίτρινο. Τον λόγο δεν χρειάζεται να τον ξέρουν οι υπόλοιποι 99,999,999,998. Μπορεί να του είπε η Pamela ότι αν της πάει μια πρασινογκρί με κίτρινο τσίχλα θα του κάτσει.

 

 

Πολυ ωραια τα λες.

Και πες λοιπον οτι εγω ειμαι ο πρωτος κυριος της ιστοριας σου που θελει την τσιχλα.

Πολυ θα με βολευε το "προειδοποιητικο" ποστ καποιου φιλου με λινκ για κανονικη τιμη της τσιχλας που θα με γλυτωσει απο "καπελο" 300% πανω.

Και ξερεις και κατι?

Οχι να το πει με "τροπο", (οπως ειδα στην αγγελια) αλλα "στα ισα".

"Τοσο κανει και μη του δωσει κανεις περισσοτερα".

Οχι "το αγορασα 4900 απο νακα, η τιμη του τωρα στο νακα ειναι 4400 ,εγω θα το δωσω αρκετα πιο κατω" και αλλες π@π@ριες.

Μπαμ κανει απο 100 χιλιομετρα.

Αντε για να αναψουνε τα αιματα και λιγο ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου πεφτει και πολύ λόγος, αλήθεια, αλλά πιστεύω ότι τα σχόλια στις αγγελίες είναι από τα πιο χρηστικά πράγματα που έχω δει γενικώς. μόνο καλό κάνει. μπράβο σε αυτόν που το σκέφτηκε (και εξαρχής, αλλά και για εδω μέσα.)

 

όποιος έχει πρόβλημα με τα κόμεντς, μόνο αισχροκερδής μπορεί να χαρακτηριστεί. αν έχεις κάτι ακριβά, πρέπει να σου το πούνε. είναι κάτι το οποίο χωράει αντικειμένικες κρίσεις από τρίτους. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου