Προς το περιεχόμενο

Αγγελιες vs humor


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην αρχή εγώ πίστεψα ότι είναι κάποιος Session κιθαρίστας και έβγαλε ένα μεγάλο μέρος του εξοπλισμού του στο σφυρί.

Σιγά μην είναι και ο Larry Carlton! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν το βλέπω, όμως να πέφτει φως, στην υπόθεση του ffmakis...

 

Μάλλον τα πούλησε όλα!  ::)

 

Tον έχει αναλάβει ο real Μάκης και θα πέσει "άπλυτο" φώς  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εναν ενισχυτή; ENAN ENIΣΧΥΤΗ; Oχτακόσια μηχανήματα έχει πουλήσει!!! Το πρώτο του μήνυμα έχει ημερομηνία 14-1-2008, το τελευταίο 9-2-2008. Μέσα σε 25 ημέρες έχει προλάβει να αγοράσει από άλλους Noizάδες, παίξει, μετανιώσει για την αγορά και ανταλλάξει ή μεταπωλήσει ολόκληρο τον... Νάκα;;! Aν EINAI δυνατόν!!

 

ισως ειμαι εγω καπου λαθος

 

αλλα ειναι κατακριτεο να ανταλλαξει ενα μηχανημα για καποιο αλλο μονο κ μονο επειδη γνωριζει-πιστευει-ελπιζει οτι θα εχει πιο ευκολη πωληση?

(μην μεινετε στον αριθμο ενα...γενικοτερα μιλαω)

 

υποθεση no.2: εχω ενα boogie και το δινω 1500€ αν καποιος μου προσφερει ανταλλαγη με αναλογης αξιας πραγματα (π.χ 20 καλα stompboxes) δεν θα ειμαστε κ οι 2 ευχαριστημενοι?

γιατι κ ο ενας θα παρει τον boogie και ο αλλος θα αρχισει να παιρνει τα λεφτα που επεδιωκε απο την αρχη πουλωντας σταδιακα τα πεταλια που φευγουν πιο ευκολα

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια εμένα μου είπε ότι είχε home studio και τα βαρέθηκε όλα.  ;D

 

Του πούλησα κάτι πάντως και ήταν γρήγορος και συνεπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά άμα έιχε και ένα στραντιβάριους και το αντάλλαζε με 50 ντράμς και αποφάσιζε να τις πουλήσει σταδιακά, θα ονομαζόταν πάλι "ιδιώτης"?  Τα όρια πρέπει να προσέχουμε να μην τα ξεπερνάμε. Δεν υπάρχει σαφής διαχωρισμός αλλά να δείχνουν μερικοί ότι ανήκουν σ' αυτή την κοινότητα.

Αλλιώς, φαίνονται όπως στις εκκλησίες π.χ. που μαζεύονται οι ενορίτες και γύρω-γύρω στήνουν τα παγκάρια τους οι "ιδιώτες".

Απλώς λέω να ανάβουν μερικοί και κανά κεράκι όχι μόνο να πουλάνε απέξω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το βρηκα... Ο ffMakis ειναι ο Μακης Τριανταφυλλοπουλος, ο οποιος μετα την απολυση του απο την εφημεριδα το Θεμα, επρεπε να συμπληρωσει το εισοδημα του, για να συντηρησει την γυναικα, τα παιδια και το μεγαρο του στην Εκαλη.

Ετσι αναγκαστηκε να σπρωξει το στουντιο του..

 

 

 

 

 

 

 

Καλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του πούλησα κάτι πάντως και ήταν γρήγορος και συνεπής.

 

Ευχαριστούμε πολύ. Το feedback σας καταγράφηκε.

 

 

Meet the seller

Seller: ffmakis (1 *)

Feedback: 100.0% Positive

 

(από το Noizbay.com).  :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@plusyear, πού ακριβώς θέλεις να καταλήξεις; ??? ??? ???

δεν εχω να καταληξω καπου γιατι απλα δεν μπορω χωρις να γνωριζω να λεω αν ο ffmakis ειναι εμπορος η οχι

απλα εμενα μου ειναι παγερα αδιαφορο το τι δουλεια κανει ο ffmakis κ το ποθεν εσχες του...

εγω εκανα μια συναλλαγη μαζι του κ εμεινα ευχαριστημενος κ απλα αυτο αναφερω.period

 

 

Ευχαριστούμε πολύ. Το feedback σας καταγράφηκε.

 

 

Meet the seller

Seller: ffmakis (2 *)

Feedback: 100.0% Positive

 

(από το Noizbay.com).  :P :P

 

 

;D ;D ;D

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η συγκεκριμένη κιθάρα αγοράστηκε απ΄το εν λόγω άτομο... http://www.noiz.gr/index.php?topic=9440.0

 

 

Μετά απο μια ημέρα η ΙΔΙΑ κιθάρα είχε μπει σε αγγελία προς πώληση απο το ΙΔΙΟ άτομο σε διαφορετικό Ελληνικό site...(100 euros ακριβότερη)...

Περιέργως όμως ,η αγγελία αυτήν τη στιγμή δεν υπάρχει πουθενά...φαίνεται ότι έχει σβηστεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου