Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

/Off

 

Λες να τον ακριβαινει το καδρο;  :D

 

Off/

 

Εμένα για ψάθα καρέκλας μου κάνει. Πάντως οφείλουμε να αναγνωρίσουμε ότι ασχολήθηκε για να την κολλήσει.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να αναφερω σε αυτο το (χρησιμο) thread οτι τις παραλογες ή αυτες που φαινεται να περιεχουν απατη αγγελιες - oπως αυτη με τα ηχεια στην προηγουμενη σελιδα - καλο ειναι να τις κανουμε και report ;)

 

 

+10

 

έβγαλε ο τύπος τη σήτα απο μπροστά.. ειδε οτι εμοιαζαν με studio monitor και λεει "δε τα πουλάω καλύτερα?"..

και ειναι κάτι τέτοιο..και το καλωδιακι να κρεμετε απο πισω..

 

http://images04.olx-st.com/ui/16/45/03/1348035420_439764203_2-impianto-stereo-sony-con-5-casse-potentissimo-e-luminosissimo-entrate-ale-affari-doc-Monopoli.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του  πας το όργανο σε άριστη κατάσταση να το δοκιμάσει ...σου κάνει παζάρια ενώ έχετε συμφωνήσει...   του δείχνεις πως να το χρησιμοποιήσει ... την άλλη μέρα σου  λέει να το πάρεις πίσω  διότι ο μπαμπάς του του είπε ότι θα του πάρει καινούργιο....      :-\

xaxa αυτο το εχω παθει κ εγω...απλα δεν ειχα παει σπιτι του,ειχαμε μιλησει στο τηλ κ του ειχα εξηγησει τα παντα!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα για ψάθα καρέκλας μου κάνει.

Έχω τέτοια καρέκλα, και έχει σκιστεί η ψάθα (σοβαρά μιλάω).

Λες να τον πάρω και να κάθομαι επάνω?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

+10

 

έβγαλε ο τύπος τη σήτα απο μπροστά.. ειδε οτι εμοιαζαν με studio monitor και λεει "δε τα πουλάω καλύτερα?"..

και ειναι κάτι τέτοιο..και το καλωδιακι να κρεμετε απο πισω..

 

http://images04.olx-st.com/ui/16/45/03/1348035420_439764203_2-impianto-stereo-sony-con-5-casse-potentissimo-e-luminosissimo-entrate-ale-affari-doc-Monopoli.jpg

 

Είναι ακριβώς αυτά. Το είχε η αδερφή μου αυτό το στέρεο πριν καμμια 10αριά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το θεμα ειναι απλο:

Αγοραζεις το AKAI S2000 στα 600€ απο το πρωτο λινκ, το ακριβοτερο δηλαδη. Ως γνωστον, "ακριβοτερο = καλυτερο" και "οτι πληρωνεις παιρνεις" κλπ... 8)

Ο ιδιος τυπος με το S2000 στα 600€ πουλαει και ενα Roland Juno-G στα 730€. :P Παιζει να το εχει αγορασει και λιγοτερο... ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου