Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια να ρωτησω κατι για τις αγγελιες?Δεν φοβαστε να συναντατε αγνωστους ανθρωπους η τα πραγματα που αγοραζετε οτι μπορει να ειναι ελατωματικα?Εγω γι αυτο δεν αγοραζω μεταχειρισμενα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Πω το derby τι πράμα ήταν αυτό! Υπάρχει ακόμη; Χρειάζεται ειδικό νήμα προς τιμή του αλλά τα παμε όλα πια  ;D ;D

 

Φυσικά και υπάρχει. Το έχουν βγάλει και σε σακούλες σε μικρό μέγεθος μπουκιάς, να τα τρώς δέκα δέκα ;D ;D. Έχει βγεί και σε άλλες γεύσεις, με σοκολάτα υγείας η μια με καραμέλα μια άλλη. Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά φαντάζομαι ότι σαν το original δεν θα είναι. 8)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι για τις αγγελιες?Δεν φοβαστε να συναντατε αγνωστους ανθρωπους η τα πραγματα που αγοραζετε οτι μπορει να ειναι ελατωματικα?Εγω γι αυτο δεν αγοραζω μεταχειρισμενα  

 

Αρχικα να μιλας τηλεφωνικα με τον πωλητη. Μπορεις να καταλαβεις πολλα για καποιον απο το πως μιλαει και τι λεει. Αν φοβασαι, να πηγαινεις στο ραντεβου με καποιον φιλο σου (κατα προτιμηση στις διαστασεις του yngwie_m).

Και αν εχεις ενδοιασμους για την ποιοτητα να το δοκιμαζεις στον χωρο του πωλητη - ωστε αν σου κανει πουστια (πιπερι) τουλαχιστον να ξερεις που μενει (ειδικα αν προκειται για ακριβη αγορα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι για τις αγγελιες?Δεν φοβαστε να συναντατε αγνωστους ανθρωπους η τα πραγματα που αγοραζετε οτι μπορει να ειναι ελατωματικα?Εγω γι αυτο δεν αγοραζω μεταχειρισμενα

 

Στις αρκετές αγοραπωλησίες με αγνώστους που έχω κάνει μέχρι τώρα, δεν μου έτυχε κανένας αιμοσταγής δολοφόνος να με κυνηγάει με αλυσοπρίονο να με διαμελίσει. :P Όλοι ήταν μουσικοί, με τους οποίους τις περισσότερες φορές καθίσαμε και ήπιαμε και ένα καφέ και μιλήσαμε για πράγματα που μας ενδιέφεραν και τους δύο. Οπότε από την εμπειρία μου ΔΕΝ έχεις κάτι να φοβηθείς.

 

Τώρα αν είσαι ανήλικος ή/και άπειρος και έχεις κάποια ανασφάλεια να το κάνεις αυτό μόνος σου, μπορείς να συνοδεύεσαι από κάποιο φίλο σου που γνωρίζει καλύτερα τα πράγματα και μπορεί να σε προστατεύσει από κάποιους επιτήδειους που πιθανά θα θελήσουν να σε εκμεταλλευτούν. Δεν είναι κακό αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι για τις αγγελιες?Δεν φοβαστε να συναντατε αγνωστους ανθρωπους  

Ειδικα αυτοι που σου υποσχονται σοκολατες και καραμελες ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα αυτοι που σου υποσχονται σοκολατες και καραμελες ;D

 

Εκτός αν υπόσχονται derby, τότε όλα ΟΚ. ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου