Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχει μικρο headstock οποτε μαλλον ειναι κινεζικη, η την εφτιαξε ο ιδιος. Και μου φαινεται περιεργο για καποιον πωλητη με 99,8  ::)

ενταξει ειχαν βγει αμερικανες και γιαπωνεζες μαλμστεεν με μικρο headstock, αλλα ειναι τοσα αλλα που κανουν μπαμ...

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 ταστα λολ, μανηκι 2 piece, λαθος nut, στο headstock ουτε καν εχει το wallnut plug στην εισοδο του trussrod, το decal φαινεται λαθος και τα γραμματα ειναι πιο εντονα και σε λαθος μεγεθος...και πολλα αλλα :D

 

Aμα δεις και τη θεση των μαγνητων ;D....παντως δινει δικαιωμα επιστροφης το παλικαρι....κατι ειναι και αυτο ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα δεις και τη θεση των μαγνητων ;D....παντως δινει δικαιωμα επιστροφης το παλικαρι....κατι ειναι και αυτο ;D.

μωρε εγω ολα τα ειδα, ακομα και στο neckplate τα γραμματα δεν φαινονται καλα χαραγμενα, και τα saddles στη γεφυρα ειναι πολυ μπροστα σχεδον ακουμπανε στις βιδες που βιδωνει το τρεμολο στο σωμα...

 

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε εγω ολα τα ειδα, ακομα και στο neckplate τα γραμματα δεν φαινονται καλα χαραγμενα, και τα saddles στη γεφυρα ειναι πολυ μπροστα σχεδον ακουμπανε στις βιδες που βιδωνει το τρεμολο στο σωμα...

 

 

Μια χαρα ειναι, εγω με 300 ευρω θα την επαιρνα ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι, εγω με 300 ευρω θα την επαιρνα ;D.

Πολλα δινεις  ;D

 

http://www.tradetang.com/for-sale/NEW-YNGWIE-MALMSTEENST57-140YM-PYW-DiMarzio-/150485-2297235.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://smart.noiz.gr/details.php?id=108883

πουλαει σαμπλερ αξιας 80-100 ευρω.... για 600....

 

 

ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΑΑΑΤΣΕΙΙΙΙΙΙ? (ειναι το σκεπτικο του..)

 

κουτοπονηριδης.

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει προσωπικα σε μεγαλες διαφορες τιμης απο την πραγματικοτητα , δεν πιστευω οτι γινεται εσκεμενα... Πιστευω οτι τα ατομα αυτα δεν γνωριζουν τις τρεχουσες αξιες και βαζουν μια τιμη που πιστευουν βαση της αρχικης τους αξιας.

 

Αν εβλεπα μια τετοια αγγελεια στην χρυση ευκαιρια , οκ να το δεχτω , αλλα σε κοινοτητα μουσικων που ο καθενας θα ψαχτει παραπανω πριν αγορασει , το βρισκω υπεβολικο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Korg Krome 61-Super Ευκαιρία-"

 

Η συγκεκριμενη "Super Ευκαιρία" ειναι στα 1000€.

22 ολοκληρα ευρω δηλαδη κατω απ'την κανονικη τιμη (Thomann) ;D ;D

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=182310

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου