Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

To Roland TB-303 το βλέπω στο EBAY γύρω στα $2500. Άρα τα 2200 δεν είναι ΤΟΣΟ παράλογα... Απλά τα $2500 είναι 1800 ευρώ...

 

(κάλα άσε... νόμιζα πως είναι άλλη η τιμή του δολαρίου... Αδιαφορίστε για το ποστ)... χεχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και οι τιμες στο eBay ειναι τρελες για το συγκεκριμενο μηχανημα. Αλλα τι να σου κανω που εχουμε γεμισει με DJs-fanboys που πανε και αγοραζουν τα TB-303 σε τιμες Porsche και γι αυτο τωρα βλεπουμε τιμες τυπου 2,200€, ενω σε νορμαλ συνθηκες η τιμη θα επρεπε να ηταν...200€. :P

Οπως εγραψε και καποιος στο Vintage Synth Explorer,

"This really is a one trick pony. I really can't see why people pay so much money for one of these! $1000-1500, just isn't worth it. £150 tops". ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω το Roland TB-303 που πουλαει ο ιδιος στα 2,200€ σου φαινεται νορμαλ τιμη. :-X Τρεξτε να προλαβετε... ;D

το ανεβασε μετα.. δεν τοχα δει... jesus christ...

αλλα και τα "σαλια" που λεει για να τα πουλησει... ολα τα λεφτα

 

η το ms20.... τωρα και με το κανουργιο....

 

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ψιλό)άσχετο με το παρόν θέμα, αλλά λέω να σας ρωτήσω, όπως και να έχει:

 

έχω στην κατοχή μου το αρμόνιο της Yamaha DSR2000.

 

Αν θα ήθελα να το πουλήσω, ποια θα ήταν μια ρεαλιστική τιμή;

 

Αξίζει καθόλου ως πληκτροφόρο ή μάπα το καρπούζι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

212.84€ στο eBay. 8)

και 23,500 ευρώ εδώ στο νοιζ...

 

Τώρα σοβαρά, μπορεί να πιάσει καμμιά 50ριά ευρώ ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων... χωρίς να είμαι 100% σίγουρος όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και 23,500 ευρώ εδώ στο νοιζ...

 

Τώρα σοβαρά, μπορεί να πιάσει καμμιά 50ριά ευρώ ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων... χωρίς να είμαι 100% σίγουρος όμως!

 

θα ελεγα για να ειμαι δικαιος 70-100... λογω 4-op fm engine (δεν ξερω ομως αν ειναι προγραματιζομενο.. δηλαδη... μπορεις να αλλαξεις τις παραμετρους...) αν ειναι... 100!

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

::)

ενώ υπήρξαν και φορές που παρά το ότι με είχαν αποζημιώσει (το ebay δίνει μάξιμουμ διάρκεια που θα πρέπει να έχεις λάβει ένα αντικείμενο), αυτό που΄είχα παραγγείλει ήρθε λίγο καιρό μετά κι έτσι ήμουν διπλά κερδισμένος...

 

 

ότι υπάρχουν επιθετικοί ηλίθιοι (no pun intented) εκεί όξω που νομίζουν ότι μας έχουν πιάσει κορόιδα.

 

 

 

όχι απλά πονηρίδηδες, αλλά αφόρητο ελληναριό.

 

 

είναι κομματάκι απατεωνιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε, το τεμάχιον (δσρ2000) παραμένει στο ηχητικό μου οπλοστάσιο.  8) :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου