Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα αργότερα...

Φαίνεται πως αυτό το thread πρέπει να γίνει sticky...

 

Αρκεί να δείτε τις αγγελίες στο ίδιο το Noiz:

 

Behringer FCB1010: 150 ευρώ

 

Εντός 20'' το βρήκα σε γνωστό κατάστημα 148 ευρώ καινούριο.

 

BOSS DS-1

 

Διορθώθηκε.

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

BOSS DS-1: 45 ευρώ

 

Βρε fenderiarh' date=' τον περασμένο μήνα κατέβηκα Αθήνα και το πήρα καινούριο από γνωστό κατάστημα 48 ευρώ... :lol:[/quote']

 

Μάλλον δεν είδες πολύ καλά.... BOSS DS-1 DIST Η αναγραφομενη τιμη ειναι λαθος....αντι 45¤ το σωστο ειναι 35¤.... :wink:

Κeep on F@$#<B>ing</b>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν πάντως να βγάλουν μερικοί το παλούκι απο τον πισινό τους και να μη γκρινιάζουν με τα πάντα.(Όχι ΔΕΝ απευθύνομαι σε κανέναν απο τους προλαλήσαντες,και όποιος έχει τη μύγα,να τη φέρει πισω).Και πολλές από αυτές τις αγγελίες τις έχω κατακρίνει και εγώ.Αλλά από αυτά που είπε ο fenderiarhs,δεδομένου ότι το πετάλι είναι αχρησιμοποιήτο (του το κάναν δώρο η κάτι τέτοιο και δεν το πείραξε) ακόμα και τα 45 ευρώ ΕΙΝΑΙ λογική τιμή,εαν σκεφτεί κανείς ότι στον στόλλα έχει 54 και στον thomann 59.

Μόνο εμείς οι ελληνάρες δε μπορούμε να αναγγνωρίσουμε μια καλή προσφορά ακόμα και αν μας κοπανήσει στα μούτρα...ή θέλουμε να πάρουμε κάτι κοψοχρονιά,ή θα πάμε να το αγοράσουμε καινούριο.Η άλλη πλευρά του ζητήματος που όταν πουλάμε ζητάμε τα κέρατά μας,έχει συζητηθεί εκτενώς.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Συγγνώμη που το επαναφέρω το θέμα,αλλά είδα κάτι (σε άλλο γνωστό μουσικό forum) που έχει ΤΡΕΛΟ γέλιο....

 

"'Οσοι θέλετε να αγοράζετε πράγματα ιδίως μεταχειρισμένα και τσεκάρετε τις τιμές να είναι πολύ κοντά σε τιμές στο Internet...ελάτε σε μένα...!!!!

θα σας παραγγέλνω εγώ με την κάρτα μου τα πράγματα...και θα τα βρίσκουμε!!!!"

Αυτό πάει να πεί επιχειρηματικό μυαλό...Το παλικάρι θέλει να βγάλει και προμήθεια. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

Kαι μετά σου λέει πως το θέμα με τις τιμές "έχει καταντήσει ξεφτίλα..." Αναρωτιέμαι τι άλλο έχει καταντήσει ξεφτίλα ;)

Καλά του απάντησε κάποιος....σε περίπτωση που γίνει στραβή ποιός την πληρώνει τη νύφη;

Jeeezus....

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

ΠΑΙΔΙΑ ευκαιρια οποιος προλαβει

 

behringer Bass V-Amp Pro 180 euro's

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=NukeC&op=ViewDetail&id_ads=2199

 

http://www.thomann.de/thoiw2_behringer_bassvamp_pro_lx1b_pro_prodinfo.html?sn=10f8eb17303eb67712da270e6d9d5f19

 

και ειναι και στρωμενο εναμιση χρονο!

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έβαλα αυτή

 

Κατ'αρχην δεν είδα να λέει πουθενα ευκαιριάρα

 

Μάλλον είσαι βιαστικός να κάνεις τον έξυπνο ή απλά κακεντρεχής. Πόσο κάνει στην Ελλάδα; Πόσο χρεώνει ο Θωμάς ταχυδρομικά;

 

Τo υπόλοιπo της αγγελίας τα κοίταξες ή απλά γουσταρεις να προσβάλλεις τους άλλους;

 

Παραμαζευτήκαν έξυπνοι εδώ μέσα...τσ τσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έβαλα αυτή

 

Κατ'αρχην δεν είδα να λέει πουθενα ευκαιριάρα

 

Μάλλον είσαι βιαστικός να κάνεις τον έξυπνο ή απλά κακεντρεχής. Πόσο κάνει στην Ελλάδα; Πόσο χρεώνει ο Θωμάς ταχυδρομικά;

 

Τo υπόλοιπo της αγγελίας τα κοίταξες ή απλά γουσταρεις να προσβάλλεις τους άλλους;

 

Παραμαζευτήκαν έξυπνοι εδώ μέσα...τσ τσ

 

Φίλε μου, αν και ο boody ίσως ήταν υπερβολικός στις εκφράσεις του, δεν έχει καθόλου άδικο εν τέλει, ενώ η δική σου επιχειρηματολογία, να μου επιτρέψεις, δεν στέκει πουθενά.

 

Από το Θωμά σου έρχεται κοντά στα 200¤ ΑΛΛΑ:

 

1) Είναι ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ και ΑΝΕΓΚΙΧΤΟ

2) Έχει ΕΓΓΥΗΣΗ

3) (Ειδικά για τα ηλεκτρονικά ισχύει αυτό), μετά από ενάμιση χρόνο, δεν είναι καθόλου απίθανο να έχει και καμμιά "υπόγεια" βελτιωσούλα, ή bug fixing.

 

Επομένως πριν κατηγορήσεις τους άλλους για εξυπνάδες, καλό θα ήταν να είσαι λίγο ρεαλιστής. Φυσικά τώρα, όσο θέλεις το πουλάς, μην περιμένεις όμως από τους άλλους να συμφωνήσουν μαζί σου.

 

Πάντα φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου