Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Jackson SL2H 2.000 ευρω....την ειχα παρει 3000 ευρω.

 

 

Τον καλεσα και του λεω δεν γινεται η τιμη ειναι πολυ πανω απο τις καινουριες που εχουν 1600 με παραδοση στο σπιτι.

 

Απαντηση

 

Ειναι αμερικανικη και την εχω παρει απο Ελλαδα....Γελανε και τα γελαδια με τους "εξυπνους".

EBMM John Petrucci 7

Jackson DK2

Yamaha Pacifica

ENGL Powerball-Invad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ανεβασει αγγελια για κιθαριστικο εξοπλισμο...με περνει τηλεφωνο ενας πιτσιρικας αγχωμενος κ μου λεει το θελω/το χρειαζομαι,στειλτο μου με Ελτα ή οτιδηποτε αλλο ,αυριο εαν μπορεις κτ,κτλ...οκ του λεω...

τον τηλεφωνω την επομενη μερα για να μου διευκρινησει με τι κουριερ θελει να του το στειλω κ μου λεει στο τηλεφωνο:φιλε αστο ακυρο δεν θελω να πεταξω τζαμπα λεφτα ,μετανοιωσα.... ::) ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ανεβασει αγγελια για κιθαριστικο εξοπλισμο...με περνει τηλεφωνο ενας πιτσιρικας αγχωμενος κ μου λεει το θελω/το χρειαζομαι,στειλτο μου με Ελτα ή οτιδηποτε αλλο ,αυριο εαν μπορεις κτ,κτλ...οκ του λεω...

τον τηλεφωνω την επομενη μερα για να μου διευκρινησει με τι κουριερ θελει να του το στειλω κ μου λεει στο τηλεφωνο:φιλε αστο ακυρο δεν θελω να πεταξω τζαμπα λεφτα ,μετανοιωσα.... ::) ::)

 

καλα απο τετοια!!!!! :-X :-X :-X

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα απο τετοια!!!!! :-X :-X :-X

δεν με χαλασε που μετανοιωσε...δικαιωμα του...μου την εδωσε η εκφραση που ειπε :δεν θελω να πεταξω τζαμπα λεφτα....λες κ πουλαγα σκατα στην αγγελια.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jackson SL2H 2.000 ευρω....την ειχα παρει 3000 ευρω.

 

 

Τον καλεσα και του λεω δεν γινεται η τιμη ειναι πολυ πανω απο τις καινουριες που εχουν 1600 με παραδοση στο σπιτι.

 

Υπερβολικός ο πωλητής, αλλά υπερβολικός κι εσύ, βρε φίλε. Ποιος τις πουλάει καινούριες 1600, να αγοράσω 2;

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ανεβασει αγγελια για κιθαριστικο εξοπλισμο...με περνει τηλεφωνο ενας πιτσιρικας αγχωμενος κ μου λεει το θελω/το χρειαζομαι,στειλτο μου με Ελτα ή οτιδηποτε αλλο ,αυριο εαν μπορεις κτ,κτλ...οκ του λεω...

τον τηλεφωνω την επομενη μερα για να μου διευκρινησει με τι κουριερ θελει να του το στειλω κ μου λεει στο τηλεφωνο:φιλε αστο ακυρο δεν θελω να πεταξω τζαμπα λεφτα ,μετανοιωσα.... ::) ::)

 

 

του  πας το όργανο σε άριστη κατάσταση να το δοκιμάσει ...σου κάνει παζάρια ενώ έχετε συμφωνήσει...  του δείχνεις πως να το χρησιμοποιήσει ... την άλλη μέρα σου  λέει να το πάρεις πίσω  διότι ο μπαμπάς του του είπε ότι θα του πάρει καινούργιο....      :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://smart.noiz.gr/details.php?id=108883

Εδω και ενα χρονο(ισως και παραπανω) βλεπω καθε 1-2 μηνες,ενα AKAI s2000 sampler να πωλειται στα 600 ευρω...λες και ειναι κανα mpc60.Ειναι προφανες ο τυπος πως περιμενει να βρει καποιον ημιμαθη χωρις διαθεση για περεταιρω ψαξιμο, ετσι ωστε να πιασει την καλη

 

Και παλαιοτερα πετυχαινα μια αλλη ανα 2 μηνες , με ενα psr9000 στα 1200 περιπου ευρω...κατι τετοιο.Πλεον ή το αρμονιο πωληθηκε σε καποιον κακομοιρη σε εκεινη την τιμη,ή ο πωλητης διαπιστωσε πως δεν κανει/δεν αξιζει να περιμενεις απο καποιον να τσιμπησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκείνον τον τύπο που κατασκευάζει ή εισάγει κάτι wall-mounted guitar stands, τον έχετε δει; εδώ και ΧΡΟΝΙΑ, κάθε λίγες εβδομάδες, τα ίδια ακριβώς τρία stands, και με κεφαλαία "ΟΧΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ"

 

έχει κάνει το smart.noiz.gr το δικό του δωρεάν e-shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να αναφερω σε αυτο το (χρησιμο) thread οτι τις παραλογες ή αυτες που φαινεται να περιεχουν απατη αγγελιες - oπως αυτη με τα ηχεια στην προηγουμενη σελιδα - καλο ειναι να τις κανουμε και report ;)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να αναφερω σε αυτο το (χρησιμο) thread οτι τις παραλογες ή αυτες που φαινεται να περιεχουν απατη αγγελιες - oπως αυτη με τα ηχεια στην προηγουμενη σελιδα - καλο ειναι να τις κανουμε και report ;)

 

Done ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου