Προς το περιεχόμενο

Για άλλη μια φορά απορία...Τι κιθάρα??


vagelis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρεμπιπτόντως, αυτό που σου είπε ο odis για τις framus αγνόησέ το. Είναι επικίνδυνο. Μπορεί να σ'αρέσει πολύ καμία και να μην ξεκολλάς (το'παθα κι εγώ!  ;D ). Αλλά ναί, ο Τσέλιος έχει αρκετές cort που μπορείς να δοκιμάσεις (έχει και η cort fender-oειδή μοντέλα), και αρκετές γενικά επιλογές. Ο Ζάχος φέρνει πολύ Ibanez, αλλά μπορείς να δοκιμάσεις κι εκείνη τη huber ( :o) και κάνα δυό ακόμα που προς το παρόν δεν θυμάμαι! Άντε καλά ψώνια συνάδελφε!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεμπιπτόντως, αυτό που σου είπε ο odis για τις framus αγνόησέ το. Είναι επικίνδυνο. Μπορεί να σ'αρέσει πολύ καμία και να μην ξεκολλάς (το'παθα κι εγώ!  ;D ).

 

 

Ομοιοπαθής...

Αλλά εγώ τελικά την παντρευτηκα. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεμπιπτόντως, αυτό που σου είπε ο odis για τις framus αγνόησέ το. Είναι επικίνδυνο. Μπορεί να σ'αρέσει πολύ καμία και να μην ξεκολλάς (το'παθα κι εγώ!  ;D ).

 

 

Ομοιοπαθής...

Αλλά εγώ τελικά την παντρευτηκα. ;D

 

Χεχεχε ωραίος! Να γίνω αδιάκριτος?  ;D Ποιά πήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μπορείς να μου δώσεις διευθυνση, όροφο, και ποιές ώρες λείπεις απ'το σπίτι?  ;D  ;D  ;D

 

Πολύ ωραία κιθάρα πάντως, niiice!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποπο odis τι μας έκανες τώρα!! Αυτές οι framus...!!! :o Καλά εσείς εδώ θα με τρελάνετε!!! Οι πληροφορίες που σου ζήτισε ο smurf με ενδιαφέρουν και μενα...Αρκει να βγάλο από την μεση τον στρουμφοάρχοντα και είμαι οκ!! 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποπο odis τι μας έκανες τώρα!! Αυτές οι framus...!!! :o Καλά εσείς εδώ θα με τρελάνετε!!! Οι πληροφορίες που σου ζήτισε ο smurf με ενδιαφέρουν και μενα...Αρκει να βγάλο από την μεση τον στρουμφοάρχοντα και είμαι οκ!! 8) 8)

 

Ακόμα γελάω ρε φίλε!!!  ;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως για φέντερ θα σου πρότεινα αυτή

http://www.thomann.de/gr/fender_deluxe_lone_star_strat_rw_bk.htm

που έχει και τέλειους μαγνήτες και είναι και κούκλα (και με τα ρέστα παίρνεις και κανα καλό πετάλι).

Αλλά και η Epiphone Slash είναι πόλυ καλή κιθάρα και εννοείται ότι δεν θα χρειαστεί να αλλάξεις τίποτα πάνω της όπως σου τόνισε κάποιος καθώς έχει ποιοτικό hardware και μαγνήτες Seymour Duncan (για αυτό κάνει 800 και όχι 400 ευρώ).

Διαλέγεις και παίρνεις. Εγώ πάντως που δεν έχω τρέλλα με τον Slash και τις LesPaul γενικότερα θα έπαιρνα δαγκωτό την Lone Star (τελικά πήρα την American HSS) και ενοείται ότι πίστευω πως αξίζει πολύ περισσότερο σαν επιλόγη από την Highway One HSS.

Αυτή ήταν η γνώμη μου , ελπίζω να σε βοήθησα.

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου