Προς το περιεχόμενο

Για άλλη μια φορά απορία...Τι κιθάρα??


vagelis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτες οι framus panthera φαινοντε πολυ ωραιες.

ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΕΣ πανε μονο ζαχο και τσελιο..τελος  ax1ss παιρνεις ποσοστα απ τα εν λογο μαγαζια?

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πάντως για φέντερ θα σου πρότεινα αυτή

http://www.thomann.de/gr/fender_deluxe_lone_star_strat_rw_bk.htm

που έχει και τέλειους μαγνήτες και είναι και κούκλα (και με τα ρέστα παίρνεις και κανα καλό πετάλι).

Αλλά και η Epiphone Slash είναι πόλυ καλή κιθάρα και εννοείται ότι δεν θα χρειαστεί να αλλάξεις τίποτα πάνω της όπως σου τόνισε κάποιος καθώς έχει ποιοτικό hardware και μαγνήτες Seymour Duncan (για αυτό κάνει 800 και όχι 400 ευρώ).

Διαλέγεις και παίρνεις. Εγώ πάντως που δεν έχω τρέλλα με τον Slash και τις LesPaul γενικότερα θα έπαιρνα δαγκωτό την Lone Star (τελικά πήρα την American HSS) και ενοείται ότι πίστευω πως αξίζει πολύ περισσότερο σαν επιλόγη από την Highway One HSS.

Αυτή ήταν η γνώμη μου , ελπίζω να σε βοήθησα.

 

 

Εγώ το τόνισα αλλά την κιθάρα την έχω παίξει και δεν μου φάνηκε και η καλύτερη, και ξεκουρδιζόταν συνέχεια... Και κάνει 800 ευρώ? Σοβαρά μιλάς? Τότε μάλλον αναθεωρώ. Μην την πάρεις!  ;D  Προσωπική άποψη πάντα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/fender_jvaughanstrat_signature_2tsb.htm

 

Γι αυτήν τι έχετε να πείτε??

 

Eκτός των 21ός τάστων που προσωπικά με περιορίζουν κάπως, κατά τ'άλλα είναι καλή κιθάρα, αλλά γι'άλλη μια φορά δεν θα την επέλεγα λόγω του value for money. Δεν προσφέρει πιστεύω κάτι άλλο ξεχωριστό πέραν του λογότυπου και των tex-mex που φοράει. Ίσως το maple της ταστιέρας να αλλάζει λίγο τα πράγματα (προσωπική αδυναμία...) αλλά και πάλι με το δικό σου budget δεν θα'ταν η πρώτη μου επιλογή. Παραμένω με τις tradition!  ;D Αύριο θα σου πώ γι'αυτές, αν βρώ τον φίλο που την είχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΕΣ πανε μονο ζαχο και τσελιο..τελος  ax1ss παιρνεις ποσοστα απ τα εν λογο μαγαζια?

 

 

οχι..αλλα εσυ πανε να δοκιμασεις στον στολα και στον μαυρομουστακη,,να ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ!!!

ειναι αυτο που λεμε ..ολα για τον πελατη..  :-X

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλήθεια ρε ax1ss ? Εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για μαυρομουστάκη εδο μέσα...Αλλά αφου υπάρχει μεγαλύτερη ομοφωνία για ζάχο και τσέλιο εκεί θα πάω και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω επρεπε να κανω καβγα για ποιο λογο...?  ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ, ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ..

επαιξα,αλλα φυσικα δεν αγορασα..

στον στολλα ακομα και με φασαρια δεν με αφησε ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ!!  και επρεπε να κλεισω ραντεβου..ΟΚ μεγαλε,θα περασω μετα τον οδοντιατρο λοιπον..ΟΥΞΩ!

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακά τα ψέματα, και εμένα σε αυτά τα μαγαζια πάντα με αφήνουν να δοκιμάσω...ενώ Μαυρομουστακης κλπ..άσε.

 

Εγώ πάντως και λόγω τιμών αλλά και εξυπηρέτησης απο αυτά τα δυο μαγαζιά ψωνίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου