Προς το περιεχόμενο

Για άλλη μια φορά απορία...Τι κιθάρα??


vagelis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι..αλλα εσυ πανε να δοκιμασεις στον στολα και στον μαυρομουστακη,,να ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ!!!

ειναι αυτο που λεμε ..ολα για τον πελατη.. 

ax1ss στον στολλα δουλευω κ ποτε δεν μου ζητησε καποιος να δοκιμασει κιθαρα κ του ειπα οχι.ο μεγαλος πωλητης που λες(μαλλον τον μιχαλη εννοεις)δεν πουλαει πλεον κιθαρες εδω κ 2 χρονια σχεδον...

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τι εγινε? πηρε ποδι? κριμα.. ή εγινε διευθυντης? :o

φιλε μετα απο τοσο ασχημες εμπειριες και ο Θεος ο ιδιος να γινει πωλητης εκει μεσα εγω δεν παταω.

εσενα δεν σε ξερω,οποτε δεν μπορω να σε κρινω, αλλα δεν  θα τους κανω την χαρη να τους αφησω ουτε 1 ευρω για ολα αυτα που καναν εκει τοσα χρονια σε τοσο κοσμο που ετρεχε ως εκει για να γρατζουνισει καμια κιθαρα και τελικα εξυνε το κεφαλι του βγαινοντας εξω..αναροτιώντας..ΤΙ ΕΓΙΝΕ ρε παιδια?.

 

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον τα λες λιγο τραβηγμενα φιλε μου.κανεις δεν σου ειπε να πας να αφησεις εκει τα λευτα σου αν κ εμεσα τα αφηνεις αγοραζοντας απο οποιοδηποτε μαγαζι στην θεσσαλονικη π.χ. μια τελε...αυτα στα λεω φιλικα κ ελπιζω να μην παρεξηγιεσαι.αν θες περνα κ απ το μαγαζι να τα πουμε,σιγουρα θα σ αφησω να δοκιμασεις οποια κιθαρα θελεις...γιωργος

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε δεν παρεξηγουμαι..την τελε την πηρα απο thomann..παλι πηρε προμηθεια ο στολλας? σοβαρα? δεν πιστευω.. εγω δεν σε ειρωνευτηκα ομως...

26ης οκτωβριου 90 απεναντι απ το galla. το site ειναι www.stollas.com

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να με πάλι με τις απορίες μου.... Λοιπόοον... Λόγω καλών βαθμών μου έχουν υποσχεθεί δωράκι για τον Μάρτιο 8) 8)..Οπότε είπα να ρωτίσω...Τι κιθάρα? Τα είδη μουσικής που προτιμάω ειναι rock(alternative, classic και πολλά άλλα)/metal..Ξέρω ότι έχω ξαναρωτήσει αλλά αυτή τη φορά το budget είναι πιο ανεβασμένο (800 ευρά)... Τι προτίνετε?(Σαν σχέδιο μ αρέσουν οι LP και ο μεγάλος μου έρωτας είναι η epiphone του slash http://www.thomann.de/gb/epiphone_slash_les_paul.htm αλλά έκανα post για να ακούσω προτάσεις)

 

Λοιπόν κύριοι? (έγινε search αλλά ψιλοχάθηκα και γι αυτό το καινούριο post ;))

 

Δεν έχει σημασια αρκει το παριζάκι σου να είναι Ύφαντίς...

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kabamaru να σου πω...Τρίτη απόγευμα θα είσαι εκεί? Γιατί λέω να περάσω να δοκιμάσω 2-3 γιατί ειμαι νέος και έχω πολύ λίγα ακούσματα... Και ροτάω αν θα είσαι εκεί να μου προσφέρεις τα φώτα σου γιατί είμαι λίγο ασχετούλης!  :) :D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου