Προς το περιεχόμενο

Α ρε Χατζηγιάννη τί θα 'πογίνεις....?


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έλα μωρέ 8 νότες έχει το πεντάγραμμο , αυτά συμβαίνουν.

 

12

 

Παιδιά οι νότες είναι μια. Οι άλλες είναι αποτυχημένες απομιμήσεις αυτής της μίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 208
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ήθελα να ξερα δεν ντρέπεται? Δεν ακούει οτι είναι το ίδιο κομμάτι? Δέν το ακούνε οι παραγωγοί???? Δεν το ακούει κανεις????!!!!!! Πώς είναι δυνατόν να βγεί στα δισκοπολεία??????? Δεν καταλαβαίνω πλέον τον κόσμο που ζούμε.... Ο Χαντζηγιάννης βγάζει λεφτά και κάποιος άλλος που έχει νέο υλικό δεν μπορεί να βγεί πρός τα έξω. Αίσχος, μόνο αυτό, αίσχος... Θα'πρεπε να βάλει την κιθάρα του εκεί που ξέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να ξερα δεν ντρέπεται? Δεν ακούει οτι είναι το ίδιο κομμάτι? Δέν το ακούνε οι παραγωγοί???? Δεν το ακούει κανεις????!!!!!! Πώς είναι δυνατόν να βγεί στα δισκοπολεία???????

 

Όλοι το ακούνε φίλε μου. Το πρόβλημα είναι ότι αντι να το κόψουνε που ακούγεται το ίδιο, τρίβουν τα χέρια τους απο την χαρά για τα φράγγα που θα πιάσουνε...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΑΛΤΕ ΤΟΝ ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑΛΑΑΑ ΤΩΡΑ!!!

 

Έλεος ρε παιδιά με αυτό το έκτρωμα εεεε... ανθρωπο...Έλεος πια!!! ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Σταματώ τέρμα! 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα τελειωναμε αμα καναμε μια τετοια κουβεντα. Τι να λεμε τωρα. Πολλοι απο τους νεους επονομαζομενους συνθετες βαζουν τη χυτρα ανακατεβουν και οτι βγει. Τωρα γιατι προχωρανε? Αυτοι καλα κανουν. Ο καταναλωτης φταιει κατα την γνωμη μου που τους αγοραζει. Αλλα στην Ελλαδα με το δε βαριεσαι και το ωχ αδερφε καλα παμε. Μια ερωτησουλα απλη θα κανω: Βλεπετε απο ολους αυτους να εχει κανει κανεις τιποτα εκτος συνορων? (καριερα κτλπ) Απλα η Ελλαδαρα μας τους τρεφει μια χαρουλα.  ;D

 

Simple as that. End of story.  ;D ;D

 

Υ.Γ. Σιγουρα υπαρχει κοσμος και υλικο αξιο λογου αλλα οι κλικες προωθουν μονο οτι πουλαει και φερνει αμεσο κερδος γρηγορα σε τσεπες. Οπως γινεται σε ολα τα επιπεδα στη χωρα μας. Δυστυχως Cartel ειμαστε παρτε το χαμπαρι.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μουσική που διδάσκεται στα σχολεία πρέπει να αλλάξει. Οι νέοι δεν ξεχωρίσζουν το καλό απ το σκατό δηλαδή... Για παράδειγμα έχω ακούσει να λένε πω πω τι μουσική ειναι αυτή του Lord of the rings και δεν ξέρουν οτι η ιδια μουσική είναι στο Requiem for a Dream χρόνια νωρίτερα μόνο με πιο ηλεκτρονικό ήχο! Έλεος!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως τα λες φίλε kenobi. +10

 

Αν ο πολύς κόσμος στην Ελλάδα που ακούει και στηρίζει Χατζηγιάννη κλπ είχε στοιχειώδη μουσική παιδεία θα ήξερε και το hot stuff και το sweet home και το i cant live (Που έγινε αν μου τηλεφωνούσες) και αν τα ήξερε θα καταλάβαινε την κλεψιά και αν καταλάβαινε την κλεψιά δεν θα ήταν ο Χατζηγιάννης εκεί που είναι.

 

Πότε θα κάνει εκπομπή ο Ευαγγελάτος "Αισχροκέρδια απο κλοπές copyright" ?

 

Ρε τσατσε Λαμπρο... Που ειμαι στα credits????

 

Αντε ρε που θες και credits.  ;D Σοφή παρατήρηση έκανες και εσύ! Αντί να ντραπείς που ακούς Χατζηγιάννη...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μουσική που διδάσκεται στα σχολεία πρέπει να αλλάξει. Οι νέοι δεν ξεχωρίσζουν το καλό απ το σκατό δηλαδή... Για παράδειγμα έχω ακούσει να λένε πω πω τι μουσική ειναι αυτή του Lord of the rings και δεν ξέρουν οτι η ιδια μουσική είναι στο Requiem for a Dream χρόνια νωρίτερα μόνο με πιο ηλεκτρονικό ήχο! Έλεος!

 

 

Τι??? Καραφλιασα τωρα... Καμια σχεση... Ρε συ nemo μην τσιμπας. την μουσικη του Ρεκβιεμ for a dream τη εβαλε ενας @#$# στο ιντερνετ και την επαιξαν ετσι στην Ελλαδα ετσι (τα ζωα)... Η μουσικη στον αρχοντα των δαχτυλιδιων ειναι αψογη και με πολλη φαντασια σε σχεση με αλλες ''επικες'' ταινιες... Εχω και τα τρία cd απο τον Αρχοντα και τα εχω ακουσει παμπολλες φορες πριν δω το Ρεκβιεμ, δεν ειχαν καμια σχεση οι μουσικες.... Αλλα συμφωνω μεγαλη βλακεια να χρησιμοποιησουν την μουσικη απ τη μια ταινια για την διαφημιση της αλλης...

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως τα λες φίλε kenobi. +10

 

 

 

Ρε τσατσε Λαμπρο... Που ειμαι στα credits????

 

Αντε ρε που θες και credits.  ;D Σοφή παρατήρηση έκανες και εσύ! Αντί να ντραπείς που ακούς Χατζηγιάννη...  ;D

 

Αρα το παραδεχεσαι οτι εγω στο ειπα οτι ειναι ιδια... Μη με τρελαινεις, χαρη σου κανω που δε ζηταω και copyright... ;D ;D

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου