Προς το περιεχόμενο

εσύ!


aback

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοειται οτι προσυπογραφω τα περι επαγγελματισμου,ενορχηστρωσης και ηχοληψιας αλλα στιχουργικα εχω τις ενστασεις μου..Δεν ξεφευγει το κομματι,αν και καλογουστο και προσεκτικο,απο την ποπ πεπατημενη της στιχουργικης ατολμιας.Σχηματα κλισε που δεν εχουν και πολλα να πουν και σε (καλα,με) αφηνουν με την αισθηση οτι τελειωσε πριν καλα-καλα ξεκινησει η αφηγηση..Καλη συνεχεια παντως και καλη τυχη με τη δουλεια σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε μου

 

Παρα πολυ ομορφο το κομματι σου..!!Ειλικρινα αγγιξε την βασανισμενη και απαιδευτη ψυχη μου...Λουπαρει εδω και αρκετη ωρα...

Χαρηκα που παλαιο μελος με παροτρυνε να μπω και να το ακουσω...Ειλικρινα δεν το μετανιωσα...Παρολα ταυτα βλεπω οτι εδω μεσα αρκετοι αρεσκονται ακομα στο να κρατανε στα δαχτυλα τους μια πεοτριχα και να την τεντωνουν μεχρι να γινει περουκα!!

 

Με Αραπη

antouan_z

 

 

Σκυψε μωρο μου...Ετσι..ναι....ωπππ...τι....Εχεις δεκα τριχες αριστερα απο το μηρο σου...και μελανια στο χερι...

Οχι κουκλιτσα μου...οχι σημερα δεν εχει σεξ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρηκα που παλαιο μελος με παροτρυνε να μπω και να το ακουσω...Ειλικρινα δεν το μετανιωσα...Παρολα ταυτα βλεπω οτι εδω μεσα αρκετοι αρεσκονται ακομα στο να κρατανε στα δαχτυλα τους μια πεοτριχα και να την τεντωνουν μεχρι να γινει περουκα!!

 

Ρε, άστα αυτά... το κομάτι μπορούσες να το ακούσεις χωρίς να κάνεις log-in. Δε λες καλύτερα ότι ήθελες να πεις μία καλησπέρα... Ευπρόσδεκτος, ως γνωστόν...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρηκα που παλαιο μελος με παροτρυνε να μπω και να το ακουσω...Ειλικρινα δεν το μετανιωσα...Παρολα ταυτα βλεπω οτι εδω μεσα αρκετοι αρεσκονται ακομα στο να κρατανε στα δαχτυλα τους μια πεοτριχα και να την τεντωνουν μεχρι να γινει περουκα!!

 

Ρε, άστα αυτά... το κομάτι μπορούσες να το ακούσεις χωρίς να κάνεις log-in. Δε λες καλύτερα ότι ήθελες να πεις μία καλησπέρα... Ευπρόσδεκτος, ως γνωστόν...

 

.....Κοκκινιζω...

Καλησπερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωχ... τώρα που διάβασα το post του antouan_z κατάλαβα ότι ίσως σχόλιό μου ακούστηκε αρνητικό (και χωρίς σαφή αναφορά στα θετικά).  Θα ήθελα να επισημάνω τα ακόλουθα:

1. Τα θετικά τα έχω πει κατ' ιδίαν.

2. Όσες φορές έχω παίξει μουσική - τραγουδήσει μπροστά σε κόσμο ήταν μαζί με τον aback.

3. Έχω παίξει κι άλλες φορές... αλλά είτε με ξενέρωτους, είτε ήμουν εγώ μεθυσμένος, οπότε δεν μετράει.  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

antouan_z : αυτά με την πεότριχα και την περούκα με πέταξαν στο πάτωμα από τα γέλια.όχι εκεί που αναφέρονται, αλλά σα σχήμα λόγου...χαχαχχαχαχαχαχχχαχχχχαχαχααχχαχαχαχααχαχα

 

χαριλατρονιότατε, καλά, το σχόλιό σου μετά τον αντώνη το ζορό είναι άπαιχτο!

 

χαχαχαχαχα τελικά εδώ μέσα έχει και γ@μW τους τύπους... χαχαχαχα

 

(ύστερα από μία μέρα σκοτωμού και 2 σφραγίσματα :  ;D ;D ;D ;D ;D ;D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πωωω... To έχω ακούσει κι εγώ σήμερα πάνω από 10 φορές...

 

Παρεπιπτόντως, σε κάθε κομμάτι που μου αρέσει κατά καιρούς, βρίσκω πάντα ένα μικρό σημείο, μια λεπτομέρεια για να "γαντζωθώ"...Και κάθε φορά που το ακούω, περιμένω πώς και πώς το συγκεκριμένο σημείο να ακουστεί... :)

 

Στο εσύ με τρελαίνει το γύρισμα της φωνής στη φράση "για μένα" (πχ στο 2:51)...;)

 

@antouan_z: είχατε και στην Αμερική κακοκαιρία τις τελευταίες μέρες; ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry αν θα βγω ξινός,αλλά τόσες σελίδες λέμε φοβερή παραγωγή,φοβερός ήχος κλπ...

ε,πως να μην έχει,αφου καταπιάστηκε με αυτό ενας μετρ του είδους όπως ο http://paulstefanidis.com/ που το studio του,απλά δεν υπάρχει...

 

τεράστια εμπειρία,απίστευτος χωρός,μηχανήματα ,πολλοί άνθρωποι που συνεβαλλαν, ο καθένας με το δικό του τρόπο ,στο τελικο αποτέλεσμα (γιατί η μουσική ευτυχώς ή δυστυχώς είναι ομαδικό σπορ).

 

το αποτελεσμα κατα τη γνώμη μου είναι απλά ,αναμενόμενα ,πολυ καλο ηχητικά.

τιποτα παραπάνω. + credit για τους προσεγμένους στιχους.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

Λίγο άκυρο το bump σε αυτό το thread, αλλά το ομολογώ:

έχω (ξανα)κολλήσει κι ακούω συνέχεια αυτό το υπέροχο κομμάτι του aback...

 

Ο λόγος που ξεθάβω το θέμα είναι γιατί θέλω να εκφράσω για μια ακόμη φορά το πόσο μου αρέσει και να δώσω μια ευκαιρία σε όσους δεν έτυχε να το ακούσουν παλιότερα, να το ακούσουν ;)

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το τραγούδι είναι τόσο ωραίο! Από τότε που το άκουσα δε το έχω ξεχάσει.

 

Καλά έκανες elavd. Πολύ χάρηκα που το ξαναείδα!

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου