Προς το περιεχόμενο

εσύ!


aback

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρίμα πάντως που δεν έχει δισκογραφηθεί επίσημα.

Είναι από τα ελάχιστα κομμάτια που έχουν ανέβει στο NOIZ και θα μπορούσαν να κυκλοφορήσουν χωρίς καμιά περεταίρω επεξεργασία...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λίγο άκυρο το bump σε αυτό το thread, αλλά το ομολογώ:

έχω (ξανα)κολλήσει κι ακούω συνέχεια αυτό το υπέροχο κομμάτι του aback...

 

Πριν 2 βδομάδες έφαγα και εγώ φλασιά και το έψαχνα! Τί timing είναι αυτό elavd?  :)

 

Όντως πολύ όμορφο τραγούδι. Κρίμα να το χαίρονται τόσο λίγοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

elavd  (και υπόλοιποι φίλοι) σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σας, αλλά και για το "ενδιαφέρον" σας για το συγκεκριμένο τραγούδι.ειλικρινά σας ευχαριστώ τώρα κιόλας που περνάω και κάπως δύσκολα μιας και δουλεύω 12 με 15 ώρες την ημέρα και δε μου μένει περιθώριο να ασχοληθώ ούτε με τη μουσική ούτε και με το noiz.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε aback, κουράγιο...

Αυτή η περίοδος είναι πάρα πολύ δύσκολη και αβέβαιη (όσον αφορά στο εργασιακό κομμάτι) και για μένα...

 

Τη συμπαράστασή μου λοιπόν ;)

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι είναι ευκαιρία να το μάθουν και άλλοι ;).aback στείλε μου ένα κινητό σε p.m.ξέρω άτομα που δουλεύουν σε δισκογραφικές  :).

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερός είμαι που ξέθαψε το κομμάτι ο Ηλίας.... δεν το είχα ακούσει και έτσι είχα την τύχη να το ακούσω τώρα.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
  • Moderator

Που το θυμήθηκες βρε συ atreu?

Είναι λίγο "περίεργο" αλλά μέχρι πριν 10 λεπτά ήμουν με το δημιουργό και τρώγαμε κάτι κεμπάπια. ;D (ποιητικά).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται, ότι από το 2008 που αναρτήθηκε το συγκεκριμένο τραγούδι, μέχρι σήμερα, ο aback εξέδωσε ολοκληρωμένη δουλειά, η οποία διατίθεται (δωρεάν) προς ακρόαση και downloading στο gasieur.gr.

 

Η έκδοση του "Εσύ" είναι διαφορετική, λιγότερο λουστραρισμένη, αλλά καλύτερη kateme...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου