Προς το περιεχόμενο

Παράδοση από E-bay. Σε πόσο καιρό;


kultura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Σε παρακαλώ freedom, πριν προκαλέσεις κραχ στις παγκόσμιες αγορές, περίμενε το σημερινό κλείσιμο της Νέας Υόρκης και το αυριανό του Χονγκ Κονγκ για να προλάβω να ξεφορτώσω κάτι μετοχές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστον να προκαλεσει,ειμαι ετοιμος να "ψωνησω" αυτον τον καιρο... :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρακαλώ freedom, πριν προκαλέσεις κραχ στις παγκόσμιες αγορές, περίμενε το σημερινό κλείσιμο της Νέας Υόρκης και το αυριανό του Χονγκ Κονγκ για να προλάβω να ξεφορτώσω κάτι μετοχές....

 

Δεν κανω χαρες σε τετοια θεματα μαν, ελπίζω να καταλαβαινεις, ειναι καθαρά μουσικο-ιδεολογικό το θεμα...

 

Αν ακουσετε στο CNN για εναν ψυχακια που βρεθηκε μεσα σε πακετο της USPS, ολογυμνος, με 12άρι μεγαφωνο στο κεφαλι και μια λαμπα σε καθε χερι, πατηστε το REC στο βιντεο...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρακαλώ freedom, πριν προκαλέσεις κραχ στις παγκόσμιες αγορές, περίμενε το σημερινό κλείσιμο της Νέας Υόρκης και το αυριανό του Χονγκ Κονγκ για να προλάβω να ξεφορτώσω κάτι μετοχές....

 

Δεν κανω χαρες σε τετοια θεματα μαν, ελπίζω να καταλαβαινεις, ειναι καθαρά μουσικο-ιδεολογικό το θεμα...

 

Αν ακουσετε στο CNN για εναν ψυχακια που βρεθηκε μεσα σε πακετο της USPS, ολογυμνος, με 12άρι μεγαφωνο στο κεφαλι και μια λαμπα σε καθε χερι, πατηστε το REC στο βιντεο...

 

1ον: Freedom σε πάω με χίλια! (Καλά, εδώ και αρκετό καιρό, αλλά τέλοσπάντων...). Μην τα κάνεις λαμπόγυαλο ακόμα αρχηγέ μου, ένα πακετάκι έχω ακόμα κι είμαι κομπλέ...Ξέρεις...είναι NOS αλλά δεν είναι νιτρομπούκαλο...τί είναι; ;D

 

2ον: Καλά, τί χαμός έχει προκύψει με την Ελβετία ρε σεις; Το ίδιο eBay store χαζεύουμε όλοι; Αν ναι, ο τύπος δεν είναι απλός πωλητής, αλλά...αδαμαντορύχος... ;D ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον: Freedom σε πάω με χίλια! (Καλά, εδώ και αρκετό καιρό, αλλά τέλοσπάντων...).

 

Σε αυτο το σημείο αναγκάζομαι να γνωστοποιήσω οτι ειμαι παντρεμενος...  :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(...αλλα ανοιχτός σε νέες εμπειρίες...)  ;D ;D ;D ;D

 

Μην τα κάνεις λαμπόγυαλο ακόμα αρχηγέ μου, ένα πακετάκι έχω ακόμα κι είμαι κομπλέ...Ξέρεις...είναι NOS αλλά δεν είναι νιτρομπούκαλο...τί είναι; ;D

 

ΣΑΝΑΒΑΜΠ@#$@$$@#$@#$@#%#@$@#%@#$%@#@$@#$#@$#!!!!!!  :-X

 

Πθίτ, πθίτ...αγοράκι???

 

Θελεις να ερθεις σπιτι μου να σου δειξω την συλλογή μου με...NOS???  :-*

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον: Freedom σε πάω με χίλια! (Καλά, εδώ και αρκετό καιρό, αλλά τέλοσπάντων...).

 

Σε αυτο το σημείο αναγκάζομαι να γνωστοποιήσω οτι ειμαι παντρεμενος...  :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(...αλλα ανοιχτός σε νέες εμπειρίες...)  ;D ;D ;D ;D

 

Μην τα κάνεις λαμπόγυαλο ακόμα αρχηγέ μου, ένα πακετάκι έχω ακόμα κι είμαι κομπλέ...Ξέρεις...είναι NOS αλλά δεν είναι νιτρομπούκαλο...τί είναι; ;D

 

ΣΑΝΑΒΑΜΠ@#$@$$@#$@#$@#%#@$@#%@#$%@#@$@#$#@$#!!!!!!  :-X

 

Πθίτ, πθίτ...αγοράκι???

 

Θελεις να ερθεις σπιτι μου να σου δειξω την συλλογή μου με...NOS???  :-*

 

Τα ρέστα μου...έχω χυθεί στο πάτωμα!!

 

Θα έρθω, αλλά όχι πριν έχω τη γνωμοδότηση του ειδικού (κατάλαβες ;)) για το ποιόν των δικών μου. Πώς νά'ρθω, έτσι, άντε, ξεβράκωτος στους Plexi?? ;D ;D

 

P.S: Η γυναίκα σου τί λέει για όλα αυτά; :P ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ρέστα μου...έχω χυθεί στο πάτωμα!!

 

Same here... ;D

 

Θα έρθω, αλλά όχι πριν έχω τη γνωμοδότηση του ειδικού (κατάλαβες ;)) για το ποιόν των δικών μου. Πώς νά'ρθω, έτσι, άντε, ξεβράκωτος στους Plexi?? ;D ;D

 

Να θυμασαι...trust NO ONE!!!

 

Και στο φιναλε, οκ ρε παιδια, εμενα μου αρεσει το plexiμο, ειμαι kinky αγορι, τι ενδιασμοι και κολληματα ειναι αυτα, δεν τα καταλαβαινω...  :D

 

P.S: Η γυναίκα σου τί λέει για όλα αυτά; :P ;)

 

Τι να πει και εκεινη...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...μπάσο παιζει... ;D

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μπάσο παιζει... ;D

 

All the money!  ;D

 

Κάπου είχαμε ένα άκρως kinky thread αφιερωμένο στις μπασίστριες...

 

ακούς Κώστα;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου