Προς το περιεχόμενο

Παράδοση από E-bay. Σε πόσο καιρό;


kultura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρεπει να καταλαβουμε οτι ΚΑΝΟΝΕΣ δεν υπαρχουν οταν ψωνιζουμε απο ιδιωτες (και οχι οπως λαθος αναφερεται "απο το ebay") μιας τοσο τεραστιας χωρας.

 

Η Αμερικη (παρολες τις φιλοτιμες προσπαθειες της....ελληνικης αριστερας να μας πεισει για το αντιθετο ;D) δεν ειναι "ενα πραμα" και φυσικα ολοι οι Αμερικανοι δεν ειναι "ιδιοι".

 

;)

 

ηταν στην Πατρα που μενω.

 

αυτο δεν μας το ειχες πει,στην επαρχια τα τελωνεια & τα ταχυδρομεια εχουν λιγοτερη δουλεια οποτε απο οτι εχω καταλαβει ολα γινονται γρηγοροτερα. ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτο δεν μας το ειχες πει,στην επαρχια τα τελωνεια & τα ταχυδρομεια εχουν λιγοτερη δουλεια οποτε απο οτι εχω καταλαβει ολα γινονται γρηγοροτερα. ;)

 

Δεν νομιζω να περασε τελωνειο στην Πατρα γιατι απ'οτι ξερω περνανε ολα απο της Αθηνας.Εκτος αν κανω λαθος.Αν περνουσαν απο Πατρα αλλαζουν τα κοζα.Θα μπορουσα να φερω πολυ πραμα χωρις φεσι ;).Αλλα ασε να μην πω περισσοτερα και μας πανε μεσα. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ είχα ποτέ πρόβλημα με αγορές από το ebay...

 

 

 

 

λες να φταίει το οτι δεν έχω πάρει ποτέ τίποτα μέσω ebay?  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή δέχτηκα βροχή τηλεφωνημάτων από οργισμένους πιστούς που ζητούσαν διευκρινίσεις, να αναφέρω ότι ο διάλογος μου με τον μεγάλο Doug είναι ακριβώς όπως τον διαβάσατε. Copy-paste. Ούτε παραλείψεις, ούτε προσθήκες.

 

Μάνα, κουράγιο.

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ βλέπουμε τον Doug με τον αδερφό του και τους φίλους του σε μια στάση τους καθ'οδών για το ταχυδρομείο

epic-fail-rock-band-stool-fail.jpg

;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου