Προς το περιεχόμενο

Τι κακό έχει το Juno-g?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εννοειται οτι δεν εννοω εσενα.....

Αλλοι σβηνουν τις απαντησεις τους....

 

Ειπα και εγω,να και ενα θεμα στο οποιο δεν μαλωνουμε,αλλα μας το ματιασανε.....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το ρεμαλια ειναι για ολους αυτους που απαντησαν στο θεμα εκτος του κυριου Χναρακη.

Οποιος αλλος θηχτηκε απο αυτους που απαντησαν να μου στειλει pm να τον αφαιρεσω και αυτον απο τα Ρεμαλια του Νοιζ.....

Αυτά είναι τα αρνητικά του να συμμετέχει κανείς σε forum.

Ανακατεύεσαι με τα πίτουρα και υπάρχει κίνδυνος να σε φαν οι κότες. Άκου ...ρεμάλια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα βρε παιδιά .. χιούμορ κάνει ο άνθρωπος !

Είδες πως παρεξηγείται ο γραπτός λόγος ???

Λοιπόν, από εδώ και πέρα και εγώ βάζω τον διάολο μέσα μου και κάνω δεύτερο account με όνομα athanasiathegr και όποτε έχω απορία για οτιδήποτε θα μπαίνω με αυτό  :) :) :) :) :) ! Σίγουρες, ευγενικές, σωστές απαντήσεις!

Anyway εκτός του χιούμορ εγώ πιστεύω πως στο noiz είτε είσαι άνδρας είτε γυναίκα πάντα θα βρίσκεται κάποιος άνθρωπος να σου δώσει μια απάντηση πάνω σε οτιδήποτε σε προβληματίζει !

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anyway εκτός του χιούμορ εγώ πιστεύω πως στο noiz είτε είσαι άνδρας είτε γυναίκα πάντα θα βρίσκεται κάποιος άνθρωπος να σου δώσει μια απάντηση πάνω σε οτιδήποτε σε προβληματίζει !

+1000

 

 

Tι να πω ρε παιδια,ο καθενας εχει την γνωμη του και ειναι σεβαστη.

Δεν ειναι σωστο να σβηνονται Post αλλα εαν σας πειραζει να το σβησω....

Δεν νομιζα οτι θα τραβηξει τοσο και λυπαμαι πολυ....

Συγνωμη στην Μαριαννα που της χαλασα και το θεμα.

 

Φαινεται οτι δεν κoλαω καθολου με τους σοβαροφανεις χρηστες του νοιζ.

 

Α,ρε Αντουαν που μας χρειαζεται.....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και πάλι! :)

 

Λοιπόν, από εδώ και πέρα και εγώ βάζω τον διάολο μέσα μου και κάνω δεύτερο account με όνομα athanasiathegr και όποτε έχω απορία για οτιδήποτε θα μπαίνω με αυτό  :) :) :) :) :)! Σίγουρες, ευγενικές, σωστές απαντήσεις!

αχιχαχ Είναι φυσικό να συμβαίνει κάτι τέτοιο σε ένα (ευγενικό) :P ανδροκρατούμενο site γιατί.... άλλο πουλάκι, άλλο γατάκι.

;D

 

Πάντως θα κοιτάξω και το fantom x6 αν και έχει μεγάλο μενού, πολλά κουμπάκια κτλ! Μάλλον τώρα συγκέντρωσα τις πληροφορίες που μου χρειάζονται. Μου μένει μόνο να τα ακούσω!!

 

 

 

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αχιχαχ Είναι φυσικό να συμβαίνει κάτι τέτοιο σε ένα (ευγενικό) :P ανδροκρατούμενο site γιατί.... άλλο πουλάκι, άλλο γατάκι.

;D

 

 

 

Το πουλάκι έχει περισσότερους ήχους αλλα το γατάκι καλύτερο interface ::) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το x-50 (καγκούρικο!?). Είμαι πολύ ευχαριστημένος και είναι φτηνό ελαφρύ και ποικιλία ήχων. Το juno-g που το δοκίμασα μου άρεσε το πάτημα του, αλλά οι ήχοι μου φάνηκαν πολύ συνηθισμένοι σαν ένα μέτριο vst.Θα σου λεγα να πας να τα δοκιμάσεις και τα 2 από κοντά. Είναι αλήθεια ότι πλησιάζει την ηλεκτρονική μουσική αλλά έχει ποικιλία ήχων και μου φαίνονται οι ήχοι του πιο ογκώδεις.Αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το παρήγγειλα!!  :D Είμαι πολύ ενθουσιασμένη! Τελικά το βρήκα φθηνότερα σε ένα κατάστημα στη πόλη μου (φθηνότερα από τον thomann εννοώ) :D.

 

Το κόψιμο του ήχου οφειλόταν σε ένα bug που διορθώθηκε με αναβάθμιση software.

Τελικά έχει ακριβώς τους ήχους του πακέτου fantom.

Το motifes6 το άφησα γιατί σαν μεταχειρισμένο που το βρήκα δεν έχει εγγύηση και αυτό δεν μου άρεσε. Επίσης έχει δύσχρηστο interface σε σύγκριση με το juno-g.

 

αχ τέλεια!! σε 4 εργάσιμες μέρες μου είπαν θα έρθει..εγώ δεν το πιστεύω. :P

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου