Προς το περιεχόμενο

Λάθος Θωμά..;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα είμαι σύντομος και περιεκτικός....

 

παρήγγειλα απ 'τον thomann αυτό http://www.thomann.de/gr/electro_harmonix_nano_bassballs.htm

...και μου ήρθε αυτό http://www.thomann.de/gr/electro_harmonix_nano_muff_overdrive.htm και μάλιστα με την ετικέτα του προηγούμενου (του bassballs)!

 

φυσικά και θα επικοινωνήσω με τον Αγγελόπουλο αλλά είπα να πάρω και μια γνώμη...

λοιπόν τι λέτε;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώς....δηλαδή να μην τον αρχίσω στα καντήλια; :D

 

Και βεβαια να μην τον αρχισεις στα καντηλια, λαθη γίνονται ακόμα και από τους τυπικούς και οργανωμενους μεχρι αηδίας Γερμανούς  ;) Το μαγαζι ειναι σοβαρο και θα αναλαβουν να επανορθωσουν το λαθος χωρις καμια δικια σου επιβάρυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει και σε φίλο και δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα. Πήρε τηλεφωνάκι, του ζήτησαν και συγγνώμη 10 φορές και μέσα σε λίγες μέρες τακτοποιήθηκαν όλα χωρίς καμία επιβάρυνση εκτός του ψυχολογικού ξενερώματος. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες που λενε....

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω ψυχολογικό πρόβλημα με το Θωμά. Οκ τα Ελληνικά μαγαζιά έχουν κάποιες μικροδιαφορές πχ 1700 έβρισκα την jazzmaster στο Θωμά 1800 σε Ελληνικό. μαγαζί.

75 πετάλι mxr στο Θωμά 80 σε Ελληνικό. μαγαζί. Σκέφτομαι η διαφορά είναι μικρή και ορισμένες φορές ακόμα μικρότερη και Ελληνας είμαι γιατί να μην υποστηρίξω τα Ελλ. μαγαζιά τα αδέρφια μου (οι οποίοι και στηρίζουν εμένα) ναι καλά αλλά η άνεση της πολυθρόνας και οι μικροδιαφορές, με έχουν κάνει να αντιμετωπίζω ψυχολογικό αδιέξοδο. Σύντομα θα κάνω μια αγορά 590 το έχει ο Θωμάς, 650 το Ελληνικό μαγαζί τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω ψυχολογικό πρόβλημα με το Θωμά. Οκ τα Ελληνικά μαγαζιά έχουν κάποιες μικροδιαφορές πχ 1700 έβρισκα την jazzmaster στο Θωμά 1800 σε Ελληνικό. μαγαζί.

75 πετάλι mxr στο Θωμά 80 σε Ελληνικό. μαγαζί. Σκέφτομαι η διαφορά είναι μικρή και ορισμένες φορές ακόμα μικρότερη και Ελληνας είμαι γιατί να μην υποστηρίξω τα Ελλ. μαγαζιά τα αδέρφια μου (οι οποίοι και στηρίζουν εμένα) ναι καλά αλλά η άνεση της πολυθρόνας και οι μικροδιαφορές, με έχουν κάνει να αντιμετωπίζω ψυχολογικό αδιέξοδο. Σύντομα θα κάνω μια αγορά 590 το έχει ο Θωμάς, 650 το Ελληνικό μαγαζί τι να κάνω?

 

Θα πας στο ελληνικό μαγαζί και θα το παζαρέψεις.  ;)

Και επειτα βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,

  να πας μεχρι την αγορα του αλ χαλιλι να το παζαρεψεις , ειμαι σιγουρος οτι θα εχεις πολυ ελευθερο χρονο για χασιμο , σιγουρα δε θα σε πειραζει να αλλαξεις  και μερικα μεσα συγκοινωνιας για να φτασεις .

βεβαια η συγκεκριμενη διαφορα χρηματων δεν ειναι τεραστια(περιπου 10%) και ισως καποιος που το θελει αμεσως τωρα να τα σκασει για να το αποκτησει απο το εγχωριο καταστημα αμεσα .

δεν πιστευω οτι πρεπει να ενθαρυνουμε τους μαγαζατορες να επιμεινουν στην τακτικη τους αυτη με τα παζαρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου