Προς το περιεχόμενο

Shop για εκπαιδευτικούς οργανισμούς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σύμφωνα με τον Θωμα οι τιμες για αγορα απο κάτοικο Αγγλίας επιβαρύνονται με 17,5% φπα, οποτε σε σχεση με το δικο μας 22% είμαστε 4,5% επανω στις τιμες που αναγράφονται στο σαιτ...

Ώπα, είπαμε ότι ο πληθωρισμός καλπάζει αλλά όχι κι έτσι! ;D

19% ΦΠΑ έχουμε (προς το παρόν)...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μην ανησυχείς...Συζητάνε μετά το καλοκαίρι να ανεβάσουν το ΦΠΑ στο 21%(!!!!)

Άρα και πάλι θα είσαι κοντα! Τον γλίτωσες τον σταυρό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως αν αληθευουν οι τιμες αυτες τοτε δεν υπαρχει λογος καποιος να παρει μεταχειρισμενα χαχαχαχ οι τιμες ειναι πολυ χαμηλες οντως...

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

τελικά το έχει δοκιμάσει κανεις το site?

Θελω να πάρω ενα μπάσο που το εχει 1290 ευρώ....

Εκτώς από τα μεταφορικά θα επιβαρυνθώ τιποτα αλλο?

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κάτι;;

 

6. How much does shipping cost?

 

    We use UPS Parcel Service

 

        * Great Britain and Isle of Man (not Channel Isles): Charge is £6 (including VAT)

        * France, Germany, Republic of Ireland, Belgium, The Netherlands and Luxembourg: Charge is £13.99 (including VAT)*

        * Austria, Czech Republic, Denmark, Finland, Greece, Italy, Poland, Portugal, Spain, Sweden: Charge is £15.99 (including VAT)*

        * Bulgaria, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Romania, Slovakia, Slovenia: Charge is £19.99 (including VAT)*

        * Channel Islands, Cyprus, Gibraltar, Malta, Switzerland: Charge is £29.99 (including VAT)*

        * Greenland, Iceland & Norway: Charge is £69.00 (excluding VAT)*

 

    * Please note that non-UK shipping costs may vary depending on location and the size and weight of the goods. You will be contacted should this situation arise. Our European shipping charges cover one consignment only. With this in mind we do not part ship to non-UK addresses.

 

Και από το http://www.xe.com/, τα χρήματα είναι..

 

Live rates at 2008.06.02 11:58:13 UTC

15.99 GBP

 

=

 

20.2077 EUR

 

με το VAT, που είναι οι φόροι. Για χρηματική διαφορά 100+ ευρώ από τις τιμές του Thomann (πόσο μάλλον από Ελλάδα), νομίζω πως συμφέρει και με 50 και 60 ευρώ τόκους.. Πάλι κέρδος είναι.. Ε;;

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ναι τα μεταφορικα παιδια δεν ειναι τιποτα στο dv, και εγω που εκανα ενα τεστ με το καλαθι μου βγαζει γυρω στα 20 €, και εχω βαλει παραγγελια γυρω στο 800αρι.

 

Για τα ιδια προιοντα στο www.andertons.co.uk που και οι τιμες τους ειναι υψηλοτερες μου ειπαν 70 λυρες μεταφορικα...

καμια επαφη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου