Προς το περιεχόμενο

musicyo.com


ypapanik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει αγοράσει κανείς από musicyo.com?

 

Θα με ενδιέφερε να μάθω στο περίπου την τελική επιβάρυνση για αγορά κιθάρας. π.χ. φπα + 18% οκ, + έξοδα μεταφοράς (?) + εκτελωνισμός (?) ?

 

Επίσης, οποιοδήποτε άλλο σχόλιο για τη συγκεκριμένη εταιρεία. :

 

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω αγορασει απο αυτο το καταστημα και να πω την αληθεια δεν το ειχα υποψη μου. Ωστοσο εχω να προτεινω καποιο ευρωπαικο καταστημα με περισσοτερα προιοντα και χωρις εξτρα μπλεξιμο με φορους εκτελωνισμους κλπ. Το μονο που υπολογιζεις εξτρα ειναι 25euro για μεταφορικα και παραλαμβανεις απο το ταχυδρομειο της περιοχης σου. Για τσεκαρε www.thomann.de και www.musicstore.de. Απο το πρωτο εχω ψωνισει, οπως και πολυς κοσμος εδω μεσα, χωρις κανενα προβλημα. Αν θες κατι αλλο πες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τσεκάρει το www.thomann.de και έχει πραγματικά καλές τιμές.

 

Το ζήτημα είναι όμως ότι τα προιόντα του musicyo, δεν πρέπει να πωλούνται στην ευρωπαϊκή αγορά και οι τιμές του φαίνονται πολύ ελκυστικές (χωρίς τις επιβαρύνσεις βέβαια, που είναι και το θέμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δυο καταστηματα που σου λεω οντως δεν υπαρχουν οι μαρκες το musicyo.com. Κοιτα ποιο χαμηλα στη κατηγορια περι ανεμων και υδατων του forum και υπαρχουν μερικα στοιχεια για φορους και εκτελωνιστικα εξοδα. Παντως επειδη εψαχνα και τωρα για αγορα ηλ. κιθαρας ειδα οτι αν δεν ειναι καποιο σπανιο ή παλιο μοντελο, κατα συνεπεια και πανακριβο δεν αξιζει να κολυμπησεις μεχρι την απεναντι μερια του Ατλαντικου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου