Προς το περιεχόμενο

S.O.S. ΠΡΟΣΟΧΗ κλεμένη μοτοσυκλέτα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κάποιον μάλλον έχει μεγάλη σημασία... και παρακαλώ να μου επιτραπεί η δημοσίευση εδώ της παρακάτω άσχετης αγγελίας, γιατί δεν κατάφερα να την ανεβάσω σε περιοδικό του χώρου της μοτοσυκλέτας. 'Οποιος φίλος ξέρει τον τρόπο και έχει την καλή διάθεση ας την προωθήσει ανάλογα. (εμείς οι μηχανόβιοι έχουμε μια κάποια αλληλεγγύη!)

 

"Σίγουρα κλεμμένη μοτοσυκλέτα (φωτο) KAWASAKI μαύρη, πιθανόν GPZ, (λείπουν τα φέρινγκ και τα πλαϊνά πλαστικά αλλά είναι σε καλή κατάσταση), είναι εγκαταλελειμμένη στην Κόρινθο πίσω από το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου στο Τμήμα Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής πολιτικής.

Ελπίζω να δει την αγγελία ο ιδιοκτήτης ή κάποιος γνωστός του και να τον ενημερώσει. Για περισσότερες πληροφορίες, στείλτε μου το email σας. Το δικό μου είναι [email protected]"

Δείτε φωτογραφία εδώ:http://www.rembetiko.gr/forums/showthread.php?p=159228#post159228

Ατάλαντος

Guitarkiller

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ηταν να μπλεξουμε και την αστυνομια.Κανε τους ενα τηλ και δηλωσε το.Μπορει και να βοηθησει.Προσωπικα ετσι ειχα βρει ενα παπακι που μου ειχαν κλεψει πριν 6 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβάμαι πως αν την παραλάβει η αστυνομία θα πάρει τον δρόμο για τον ΟΔΔΥ και πιθανόν να μη τη βρει ποτέ ο ιδιοκτήτης. Κατάφερα και ανέβασα φωτογραφίες εδώ: http://picasaweb.google.com/theos1960/Guitarkiller/photo?authkey=AZcz6WBll2Q#5186209387626373330

Ατάλαντος

Guitarkiller

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως για ZZR πρέπει να πρόκειται, μοντέλο 2001 ως 2004 λογικά....

τι να πω; ελπίζω να βρει την αγαπημένη του ο ιδιοκτήτης...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα είναι κλεμμένη και όχι παρατημένη (για 1002 λόγους);

 

κάτι που ενισχύει την άποψη ότι είναι κλεμμένη είναι το ότι φέρινγκ και λοιπά πλαστικά είχαν κάνει φτερά και πολύ πιθανό ο λεγάμενος να τη βούτηξε ώστε να τα πάρει και να την παράτησε.....λέω εγώ τώρα  ::)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά να δεις πόσες έχω δει χωρίς φεριγκ. Χώρια που το πιθανότερο είναι να βούταγε τα μηχανικά και όχι τα φερινγκ ;)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά να δεις πόσες έχω δει χωρίς φεριγκ. Χώρια που το πιθανότερο είναι να βούταγε τα μηχανικά και όχι τα φερινγκ ;)

 

μωρέ δίκιο έχεις απλά σου λέω εγώ τώρα πως έπεσε με τη δικιά του και της έσπασε τα πλαστικά και για να μη μπλέξει βουτάει του αλλουνού τα πλαστικά....

 

έχω ταλέντο στη σύνταξη ε;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου