Προς το περιεχόμενο

Χειριστήριο για "REASON"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και τα BCR2000 BCF2000 είναι για reason

 

Όχι, δεν είναι ΓΙΑ Reason. Είναι για οποιαδήποτε midi-aware εφαρμογή.

 

 

 

Aν μιλάμε με την ένοια του pre setup . Δηλαδή με την έννοια του το παίρνω έτοιμα ρυθμισμένο , φυσικά θα διαλέξεις κάτι που είναι ΓΙΑ Reason . Φυσικά όλοι οι Midi controllers μπορουν χρησιμοποιηθούν σχεδόν παντού. Τα συγκεκριμένα λοιπόν είναι ΓΙΑ Reason. ΤΕΛΟΣ!

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σνομπάρισμα είναι το ότι τον παρότρυνα να μελετήσει πριν αρχίσει να δίνει χρήματα; Η αλήθεια είναι σνομπάρισμα; Διαφωνώ μαζί σου, μακάρι εμένα να μου τα είχαν πει αυτά τότε που έπρεπε, αλλά ήταν πιο απασχολημένοι να μετράνε τα λεφτά μου. Και γιατί δεν αντιλαμβάνεσαι ως σνομπάρισμα το ότι ο φίλος του δεν μπαίνει ο ίδιος να ρωτήσει;

 

 

Πείτε μου τότε οτι δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα που με ρωτάει και οτι λέω βλακείες να του το πω και εγώ για να τελειώσει το θέμα

 

No offense

 

Αν η ερώτηση είναι άκυρη, σβήστε το θέμα

 

Κανένα πρόβλημα

 

Αν πάλι χάνετε χρόνο ασχοληθείτε με κάτι άλλο και αφήστε αυτούς που έχουν να ασχοληθούν με άκυρες ερωτήσεις και πράγματα που δεν υπάρχουν

 

σου φαινεται οτι περναει σε μας που το διαβαζουμε απο τα σπιτια μας αυτο που λες?

 

 

 

Γιατί, εσύ κατάλαβες; Αν κατάλαβες μπράβο σου! Γιατί δεν του λες κιόλας να ησυχάσουμε; Τι, δεν κατάλαβε αυτός;...;

 

 

για Midi controller δε μιλαμε ολοι τοση ωρα?

 

 

 

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι ακόμη:

 

Ωρε kilon, γένησε το Blofeld ή ακόμα; :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

 

Το επόμενο κομμάτι μου είναι το "TALOS PART III" το οποίο περιέχει ένα 20% blofeld. Μια χαρά, γαμάτο σύνθ.

 

Σου στέλνει φιλάκια.... ;)

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν μιλάμε με την ένοια του pre setup.

 

Τώρα όμως πρέπει να του εξηγήσεις και τι είναι pre-setup (ξέρεις, αυτουνού που δεν είναι στο φόρουμ).

 

Δηλαδή με την έννοια του το παίρνω έτοιμα ρυθμισμένο , φυσικά θα διαλέξεις κάτι που είναι ΓΙΑ Reason . Φυσικά όλοι οι Midi controllers μπορουν χρησιμοποιηθούν σχεδόν παντού.

 

"Φυσικά" κιόλας.... νάτη η "εισαγωγή στο midi" που λέει και ο Shadowalker. Αφού δεν ξέρει λέμε ο άνθρωπος (αυτός που δεν είναι στο φόρουμ ντε).

 

Τα συγκεκριμένα λοιπόν είναι ΓΙΑ Reason. ΤΕΛΟΣ!

 

Και τω Θεώ, δόξα!

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επόμενο κομμάτι μου είναι το "TALOS PART III" το οποίο περιέχει ένα 20% blofeld.

 

Το δικό μου επόμενο είναι το TALOS PART IV το οποίο περιέχει:

 

5% Blofeld

1% Martini Extra Dry

45% Χλωρίνη

3% Μπουρμπουλήθρες

16% Συνασπισμός

2% ΣΥΡΙΖΑ

56% Μαστίχα Χίου

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επόμενο κομμάτι μου είναι το "TALOS PART III" το οποίο περιέχει ένα 20% blofeld.

 

Το δικό μου επόμενο είναι το TALOS PART IV το οποίο περιέχει:

 

5% Blofeld

1% Martini Extra Dry

45% Χλωρίνη

3% Μπουρμπουλήθρες

16% Συνασπισμός

2% ΣΥΡΙΖΑ

56% Μαστίχα Χίου

 

Είσαι τρελό αγόρι με χιούμορ για αυτό μου αρέσεις.  :-* :-* :-* :-* :-*

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://en.wikipedia.org/wiki/Midi

 

για αρχή.

 

άντε και http://en.wikipedia.org/wiki/MIDI_controller

 

για παραπέρα και για το συγκεκριμένο θέμα

 

 

 

Πάντως καλό είναι αντί να αρπαζόμαστε, να προτείνουμε καμιά λύση. Και προς τις 2 πλευρές...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Γεια σας και από εμένα

Επειδή δυστυχώς εγώ δεν έχω πολύ χρόνο για ψάξιμο μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πει σε απλά βήματα με σωστή σειρά πως να συνδέσω το BCR 2000 USB, τι drivers να κατεβάσω κλπ.? Θυμάμαι είχα και ένα προγραμματακι το BCF view παράλληλα.  Το είχα ξαναχρησιμοποιήσει πριν 3 χρόνια είχα βασανιστεί αρκετά(είχα στήσει και ξεστήσει πολλές φορές), δούλεψε τελικά ήταν πολύ καλό αλλά σε κάποια φάση σαν να μπλοκάραν οι USB θύρες , μετά μπλόκαρε ο Η/Υ κάναμε format και ξέρετε το ένα κακό φέρνει το άλλο...Τελοσπάντων επειδή μου έχει μείνει μια πικρή γεύση και λίγο ...φοβία δεν το έχω ξαναστήσει από τότε. Θα μου κάνατε πολύ καλό αν με βοηθούσατε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου