Προς το περιεχόμενο

Ποιοι έλληνες κιθαρίστες σας αρέσουν;


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα απαντησω ακριβως στον τιτλο,δηλαδη ποιοι Ελληνες κιθαριστες αρεσουν σε εμενα, ανεξαρτητως προσωπικων ή μη στυλ κλπ

 

- Ο Λακης Ραγκαζας

 

- Ο Νικος Ντουνουσης

 

- Ο Μανωλης Βουρακης

 

- Ο Σακης Γατσιος

 

- Ο Γιαννης Σπαθας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν είναι του στυλ μου, μάλλον ούτε και για τους περισσότερους από τους προλαλήσαντες....αξίζει όμως μια αναφορά το συγκεκριμένο παλικάρι αφού έφτασε αρκετά ψηλά (ο μόνος Έλλημας με signature μοντέλο?) όχι μόνο για Έλληνας αλλά γενικά  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι του στυλ μου, μάλλον ούτε και για τους περισσότερους από τους προλαλήσαντες....αξίζει όμως μια αναφορά το συγκεκριμένο παλικάρι αφού έφτασε αρκετά ψηλά (ο μόνος Έλλημας με signature μοντέλο?) όχι μόνο για Έλληνας αλλά γενικά  :)

 

 

έχει παίξει για τον Ozzy... τί αλλό έχει μείνει? πάει πιο πάνω από εκεί? Σα να λέμε πως έβγαλε τον τελικό Boss και το τερμάτισε το παιχνίδι... τώρα απολαμβάνει τα credits... :)

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Gus G δεν ξέρω αν είναι ο καλύτερος αλλά είναι μακραν ο πιο πετυχημένος.Εμένα μ'αρέσει πολύ πάντως.Επίσης είμαι πολύ φαν του μπαρμπέρη.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κανένας σας δεν έχει ακουστά  Σταύρο Ρωσσόπουλο ή ακόμα και τον μεγάλο Κωνσταντινίδη που έφυγε πρόσφατα?( βλέπε APRIORI).Δε βλέπω να τους αναφέρει κανένας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1Γρηγορης Ντανης

2Βασιλης Ρακοπουλος

3Γιωτης Σαμαρας

4Γιαννης Σπαθας

5Βάσω Δημητρίου

6Τασσος Σπιλιοπουλος

7Αλέξανδρος  Βήχος (Κοντραφούρης Baby Trio)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης για τον Μπαρμπαγάλα...(κάποιος τον ανέφερε)...μικρός ήμουν τρελαμένος με Τσακνή-Μαχαιρίτσα...τότε έπαιζε κιθάρα ο Μπαρμπαγάλας , καταπληκτικός !!! ήταν το είδωλό μου...

Νομίζω παίζει σε ένα group whil-o-wisp (κάτι τέτοιο)...τους έχει ακούσει κανείς ??

 

Δημητρης Μπαρμαγαλας και Νικος Μποτσας οι κιθαριστες των Τσακνη-Μαχαιριτσα

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου