Προς το περιεχόμενο

Ποιοι έλληνες κιθαρίστες σας αρέσουν;


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1000 για Bandoek, ο Jazzmaster hero της Ελλάδας (και Φιλανδίας??)  επίσης και ο Μπάμπης Παπαδόπουλος, μετά τις Τρυπες, στα δικα του projects, τόσο με τον Φλωρίδη, αλλά και στη σόλο δουλειά του...

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

νικος μπαρδης-τασος μαχας,(διαφανα κρινα)

 

O Nίκος ναι, ο Τάσος δεν ξέρω αν... γνωρίζει κιθάρα μιας και είναι ο ντράμερ. Εννοείς τον Κυριάκο τον Τσουκαλά...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες σόρρυ για το off-topic αλλά επειδή έχω να δω το Μάνο Μανουσέλη από τότε που δούλευε στο Zozef στην Αθήνα και έχω χάσει τηλ κτλ, είχα μάθει από κοινούς γνωστούς μας ότι είχε κάποια σοβαρά προβλήματα υγείας και γιαυτό είχε σταματήσει και τα live...

Ξέρει κανείς κάτι γιαυτό;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες σόρρυ για το off-topic αλλά επειδή έχω να δω το Μάνο Μανουσέλη από τότε που δούλευε στο Zozef στην Αθήνα και έχω χάσει τηλ κτλ,

 

Είχε δουλέψει αρκετά χρόνια στην Αρχιτεκτονική στο Νέο Κόσμο αλλά έχω να τον δω και γω αρκετά χρόνια live δυστηχώς...

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

αν θέλετε να πάρετε μια τζούρα από τις τώρα μουσικές του, απλά... ακολουθήστε το link http://www.mymusicstream.com/artist/4824/

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@Παναγιώτη...

Φιλαράκι ελπίζω να άκουσες και περιμένω σχόλια... Πάντως δεν έχει ανεβάσει τα πιο... φεύγα του, τα οποία είναι ΠΟΛΥ φεύγα...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Παναγιώτη...

Φιλαράκι ελπίζω να άκουσες και περιμένω σχόλια... Πάντως δεν έχει ανεβάσει τα πιο... φεύγα του, τα οποία είναι ΠΟΛΥ φεύγα...

 

Στα είπα και με pm, θα γράψω απλά οτι ειλικρινά μόλις μου έκανες ένα πολύ ωραίο δώρο...

 

Να'σαι καλά!

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ενας μεσα στους μοναδικους που αναφερατε, για παρτη μου ο καλυτερος κιθαριστας στην Ελλαδα ή Ελληνας κιθαριστας αν προτειματε, κος Lakis Zois.

 

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου