Προς το περιεχόμενο

Computer games με ωραία soundtrack


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην έχοντας διαβάσει το υπόλοιπο thread (και ζητώντας συγγνώμη αν έχει ήδη αναφερθεί) δεν μπορώ να μην σταθώ στο υπερ-επικό soundtrack του God Of War (επιπέδου Braveheart), καθώς και στο πολύ catchy θέμα της σειράς Uncharted (όλα για PS3).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Εξαιρετικό παιχνίδι,εξαιρετικό soundtrack!Όλο το game έχει τρομερή μουσική υπόκρουση βεβαίως!

 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Αυτές τις μέρες, οι λάτρεις των First Person Shooters, like me, ζουν μια πραγματικά συγκλονιστική γι αυτούς εμπειρία παίζοντας το νέο παιχνίδι της σειράς Battlefield, που έχει ως θέμα τον πρώτο παγκόσμιο πόλεμο.

 

Πέρα από την τεχνική πλευρά που παιχνιδιού, που είναι πραγματικά ένα ΜΝΗΜΕΙΩΔΕΣ επίτευγμα του σύγχρονου ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ και θα μείνει στην ιστορία και χαραγμένο βαθιά στις καρδιές των gamers του είδους στο βάθος του χρόνου, θα ήθελα να παρουσιάσω  και το ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ του SOUNTRACK που μου έχει πάρει τα μυαλά, επικό, καλοδουλεμένο, απογειώνει το gameplay μιας και μπαίνει κατ επιλογή σε πολλά σημεία της έκβασης της μάχης.,

 

Έχω εκστασιαστεί με το παιχνίδι και την μουσική, το παιχνίδι χαίρει βελτιώσεων που σιγουρα θα γινουν με αντίστοιχα updates αλλά με το soundtrack και κατά τη διαρκεια του παιχνιδιού αλλα και ακούγοντάς το έτσι αυτές τις μέρες με έχει κάνει να θέλω να την βγάλω και να την ........................

 

τέλος πάντων

Αυτό είναι. Απολαύστε το όσοι πιστοί του είδους της μουσικής αλλά και των games και όχι μόνο

 

 

 

Και συμπληρωματικά, ένα trailer, όχι official που έφτιαξε ένας χρήστης με θέμα το παιχνίδι (με μουσική που δεν ανήκει στο επίσημο soundtrack αλλά είναι και αυτή πολύ καλή, άψογη, θεϊκή, επική)  αλλά αξίζει να το δείτε γιατί με τις αντιπαραβολές πραγματικών πλάνων με πλάνα του παιχνιδιού, αναδεικνύεται κατά τη γνώμη μου η δουλειά που έχει γίνει σε όλους τους τομείς

 

 

 

Υ.Γ. αξίζει και να το παίξετε αν σας αρέσει ο ΠΟΛΕΜΟΣ και η ΜΑΧΗ, για να ζήσετε μια εμπειρία χωρίς να σας γαζώσουν με σφαίρες, να σας σκισουν τα αντερα με ξιφολόγχες, να σας βασανίσουν ως αιχμαλώτους κλπ.  στην πραγματικότητα, δηλαδή να πάθετε στ' αλήθεια ολα τα δεινά που έπονται από τους πολέμους.

 

Μακάρι να έρθει μια μέρα που οι πόλεμοι θα είναι μόνο στα παιχνίδια.

 

Μια μέρα που τα έθνη θα λύνουν τις διαφορές τους με .......... κρίκετ λολ

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου