Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης θα έπρεπε να απαγορευτεί δια ροπάλου η παρουσία στο φόρουμ ατόμων που διαβάζουν συστηματικά μέταλ χάμστερ, ως επικίνδυνοι για αυτούς και τους γύρω τους.

 

 

λολ

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όπως προαναφέρθηκε ακόμα κι αν μπει κάποιο όριο δε θα κάνει καθόλου κόπο στο υποψήφιο μέλος να δώσει ψευδή στοιχεία και να γραφτεί ως "νόμιμο" μέλος.....Συνεπώς δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα να συζητάμε κάτι τέτοιο. Απλά να πω ότι θα συμφωνήσω ως επί το πλείστον με τον evris αλλά δεν βρίσκω κάπου άδικο στα λεγόμενα του Ttwath....Θέλω να πω υπάρχει η μία πλευρά αλλά υπάρχει και η άλλη όπου σε αυτήν την περίπτωση είναι και οι δύο δεκτές για μένα....Πάντως επιμένω σε αυτό που είπα στην αρχή.

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως προαναφέρθηκε ακόμα κι αν μπει κάποιο όριο δε θα κάνει καθόλου κόπο στο υποψήφιο μέλος να δώσει ψευδή στοιχεία και να γραφτεί ως "νόμιμο" μέλος.....Συνεπώς δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα να συζητάμε κάτι τέτοιο. Απλά να πω ότι θα συμφωνήσω ως επί το πλείστον με τον evris αλλά δεν βρίσκω κάπου άδικο στα λεγόμενα του Ttwath....Θέλω να πω υπάρχει η μία πλευρά αλλά υπάρχει και η άλλη όπου σε αυτήν την περίπτωση είναι και οι δύο δεκτές για μένα....Πάντως επιμένω σε αυτό που είπα στην αρχή.

 

 

έτσι...

Πάντως για 11χρονα,12χρονα,13χρονα και 14χρονα συμφωνώ κι εγω εν μέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως προαναφέρθηκε ακόμα κι αν μπει κάποιο όριο δε θα κάνει καθόλου κόπο στο υποψήφιο μέλος να δώσει ψευδή στοιχεία και να γραφτεί ως "νόμιμο" μέλος.....Συνεπώς δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα να συζητάμε κάτι τέτοιο. Απλά να πω ότι θα συμφωνήσω ως επί το πλείστον με τον evris αλλά δεν βρίσκω κάπου άδικο στα λεγόμενα του Ttwath....Θέλω να πω υπάρχει η μία πλευρά αλλά υπάρχει και η άλλη όπου σε αυτήν την περίπτωση είναι και οι δύο δεκτές για μένα....Πάντως επιμένω σε αυτό που είπα στην αρχή.

Στην περιπτωση ομως που καποιος δινει ψευδη στοιχεια ταυτοτητας και σε κοροιδευει για να του νοικιασεις ενα αυτοκινητο/παραγγειλει ποτο ενα μερος της ευθυνης βαραινει αυτον. Στην περιπτωση που ενας ανηλικος ενω σου δηλωνει οτι ειναι 11χρονος εσυ του νοικιαζεις ενα αυτοκινητο/δινεις ποτο, βαραινει αποκλειστικα εσενα.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως προαναφέρθηκε ακόμα κι αν μπει κάποιο όριο δε θα κάνει καθόλου κόπο στο υποψήφιο μέλος να δώσει ψευδή στοιχεία και να γραφτεί ως "νόμιμο" μέλος.....Συνεπώς δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα να συζητάμε κάτι τέτοιο. Απλά να πω ότι θα συμφωνήσω ως επί το πλείστον με τον evris αλλά δεν βρίσκω κάπου άδικο στα λεγόμενα του Ttwath....Θέλω να πω υπάρχει η μία πλευρά αλλά υπάρχει και η άλλη όπου σε αυτήν την περίπτωση είναι και οι δύο δεκτές για μένα....Πάντως επιμένω σε αυτό που είπα στην αρχή.

Στην περιπτωση ομως που καποιος δινει ψευδη στοιχεια ταυτοτητας και σε κοροιδευει για να του νοικιασεις ενα αυτοκινητο/παραγγειλει ποτο ενα μερος της ευθυνης βαραινει αυτον. Στην περιπτωση που ενας ανηλικος ενω σου δηλωνει οτι ειναι 11χρονος εσυ του νοικιαζεις ενα αυτοκινητο/δινεις ποτο, βαραινει αποκλειστικα εσενα.

 

τώρα αναλύουμε "χαζα"πράματα...

 

Δεν είναι ίδια περίπτωση το να νοικιάσεις ενα αμαξι, με το να μπείς απο το pc σου σε ενα φορουμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ μέσα έχω δει εγώ 11χρονους σε σώμα 45άριδων ουυυυυ

 

;D ;D ;D ;D

 

Εγω φιλοδοξω με καλη διατροφη και ασκηση (οταν κοψω το καπνισμα, ξενυχτια σταματησω τα ποτα και τα σουβλακια και τα ξιγκια, και αρχισω καποιο σπορ, τελος παντων) να καταφερω  μια μερα το αντιθετο!

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ΄αρχήν, για το που θα μπει ο 11χρονος ευθύνη έχει έχει ο γονιός του και αυτός που το επιβλέπει κάθε φορά εν πάσει

περιπτώσει. Και σας μιλώ ο ίδιος σαν πατέρας αυτή τη στιγμή.

 

Ευθύνη έχει επίσης η πολιτεία αν το site παραβαίνει κάποιους κανόνες ηθικής.

 

Τώρα, το να αποκλείσουμε το forum στους δεκαεξάρηδες μου φαίνεται επιεικώς αστείο, αν θυμηθώ τι έκανα εγώ όντας δεκαεξάρης...  ::)

 

Καλύτερα να φροντίσουμε εμείς οι ίδιοι ώστε το site να έχει τέτοια εικόνα ώστε να μπορεί να το επισκεφθεί και ένα δεκαεξάρης... Νομίζω είναι το καλύτερο.

 

ΥΓ. Εντός ολίγου ανεβάζω κλιπ και θέλω οπωσδήποτε κριτική. ;D

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

pliktras.... είσαι υποψήφιος για τη Βουλή των Εφήβων?

Το πάθος σου με το οποίο υπερασπίζεσαι ανούσια θέματα (περιλαμβανομένων και των "δικαιωμάτων" της πιτσιρικαρίας) έχει αρχίσει να με κουράζει.

Χάνεις την ουσία του noiz: Ξέρεις... Nα μιλήσεις για πλήκτρα και μουσική. Να μάθεις (αν δεν ξέρεις) περί ηχοληψίας. Να ανεβάσεις κανένα clip. Τέτοια πράματα.

Και ας μην παρερμηνευτώ. Δεν εννοώ ΜΟΝΟ τέτοια πράγματα. Ασφαλώς θα πούμε και πράγματα πέρα από αυτά, αλλά ας μην κολλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου