Προς το περιεχόμενο

While my guitar gently weeps jam


ex-Smurflord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εμενα καλο μου φανικε ετσι κι αλλιοσ λαθοι παντα κι απο ολοουσ θα γινοντε

Και ειδικά από σένα...  ;D :P

 

Απ΄το να τα γράφει συνέχεια με greeklish και κεφαλαία προτιμώ τα...ιερογλυφικά...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Benson ευχαριστώ πολύ για την κριτική και τον χρόνο σου, ελπίζω κάποια στιγμή να βάλεις κάτι κι εσύ ν'ακούσουμε. Kατα τ'άλλα ο elavd με κάλυψε και με το παραπάνω.

 

Jase σ'ευχαριστώ κι εσένα για το σχόλιό σου, να'σαι καλά!  :)

 

Να πώ πλέον πως αυτό ήταν μια προσπάθεια για κάτι εντελώς διαφορετικό απ'τον τρόπο που συνήθιζα να παίζω, αφού δεν είναι κάτι εντελώς αντιπροσωπευτικό από μένα, και ήθελα να το προσπαθήσω, μια και παράτησα το shred εντελώς. Αρχάριος δεν είμαι, παίζω 6 χρόνια κιθάρα και μπάσσο (κυρίως μπάσσο, βέβαια), απλά μετά από ένα ατύχημα στα χέρια μου πλέον κιθαριστικά έχω πέσει πολύ, μια και δεν μου επιτρέπει και πολύ παραπάνω βελτίωση. Όπως και να'χει, σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλια και τον χρόνο σας.

 

Αποφασισα να αφιερωσω λιγο ακομη χρονο για σενα. Παντως βαδιζεις στα χναρια του Malmsteen βλεπω... Βεβαια αν σου πηρε 6 χρονια για να παιξεις αυτο.... Μ' αρεσει που προσβληθηκες που σε ειπαμε αρχαριο. Εσυ δεν μπορεις να σταυρωσεις νοτα. Δοκιμασε κατι αλλο, οπως μια κιθαρα με μια χορδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφασισα να αφιερωσω λιγο ακομη χρονο για σενα. Παντως βαδιζεις στα χναρια του Malmsteen βλεπω... Βεβαια αν σου πηρε 6 χρονια για να παιξεις αυτο.... Μ' αρεσει που προσβληθηκες που σε ειπαμε αρχαριο. Εσυ δεν μπορεις να σταυρωσεις νοτα. Δοκιμασε κατι αλλο, οπως μια κιθαρα με μια χορδη

 

Είμαι παντελώς άχρηστος, αρχάριος, άμπαλος κλπ. και δεν μπορώ να σταυρώσω νότα, και θα πιάσω μια μονόχορδη κιθάρα, όπου και σ'εκείνη πάλι θα'μαι χάλια. Ευχαριστώ πολύ που μου έδειξες το δρόμο grand master.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφασισα να αφιερωσω λιγο ακομη χρονο για σενα. Παντως βαδιζεις στα χναρια του Malmsteen βλεπω... Βεβαια αν σου πηρε 6 χρονια για να παιξεις αυτο.... Μ' αρεσει που προσβληθηκες που σε ειπαμε αρχαριο. Εσυ δεν μπορεις να σταυρωσεις νοτα. Δοκιμασε κατι αλλο, οπως μια κιθαρα με μια χορδη

 

Πολυπράγμωνα και ταλαντούχε benson, σε παρακαλώ πολύ, δες στην ατζέντα σου αν έχεις λίιιιγο χρόνο γενικώς και αφιέρωσέ τον στο NOIZ, ανεβάζοντας ένα δείγμα από το (είμαι βέβαιος πλέον) βιρτουόζικο παίξιμό σου.

 

Ο θαυμαστής σου,

elavd

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Benson,

'Οσο μεγαλώνει το νησί της γνώσης, τόσο μεγαλώνει και το μήκος της ακτογραμμής που αντικρύζει τον ωκεανό της άγνοιας. Αυτός είναι και ο λόγος που (κατά κανόνα) το υψηλό επίπεδο συνοδεύεται και από μετριοφρoσύνη/ευγένεια.

 

Κατόπιν λαϊκής απαίτησης: Δώσε μας clip.  :)

 

Θα "το ρίξεις" εδώ (στα clips) ή θέλεις να φτιάξουμε καινούρια κατηγορία?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφασισα να αφιερωσω λιγο ακομη χρονο για σενα.

Τιμή όλων μας που πήρες αυτή την απόφαση. Μήπως πρέπει και να σε πληρώσουμε; ??? ;D

 

Βεβαια αν σου πηρε 6 χρονια για να παιξεις αυτο....

Εσένα αν σου πήρε 24 χρόνια για να γράφεις (και να σκέφτεσαι) έτσι, υπάρχει μεγάλο πρόβλημα.  ::) ::)

 

Εσυ δεν μπορεις να σταυρωσεις νοτα.

Καλά, εσύ πρέπει να είσαι πολύ καλός, ε; Και πολύ, πολύ γρήγορος, ε; Είσαι σε όλα τόσο γρήγορος, ε, ε;  :D

 

Δοκιμασε κατι αλλο, οπως μια κιθαρα με μια χορδη

Γενικά, η εκμάθηση άλλων οργάνων κάνει καλό. Π.χ. εσένα σε κόβω ότι τελευταία πειραματίζεσαι με το τρομπόνι...  :P :P

 

 

@harilatron & elavd: Δεν κατάλαβα, αν δηλαδή ανεβάσει κλιπ και μας προκύψει παιχταράς, μπορεί να γράφει έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....Δεν κατάλαβα, αν δηλαδή ανεβάσει κλιπ και μας προκύψει παιχταράς, μπορεί να γράφει έτσι;

 

Εννοείται προς όχι.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@harilatron & elavd: Δεν κατάλαβα, αν δηλαδή ανεβάσει κλιπ και μας προκύψει παιχταράς, μπορεί να γράφει έτσι;

 

ΟΧΙ βέβαια... Απλά η τόση απαξίωση στο παίξιμο κάποιου, μου έχει κεντρίσει την περιέργεια...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου