Προς το περιεχόμενο

Πόσοι από εδώ μέσα έχουν group;


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήμανε σε γκρουπ στη μουσική ομάδα του βιολογικού της θεσσαλονίκης (4 χρόνια), μετά από 4 χρόνια ξεραϊλας ξαναστήσαμε ένα γκρουπ (τους λούνι τιουνς) για να καταλήξω στο νησί μου! Εδώ ξεκινήσαμε κάποιες πρόβες, μετά ο ντράμερ πήγε γαλλία λόγω κρίσης και προσπαθούμε να ανασυνταχτούμε.. με το εν λόγω γκρουπ δεν έχουμε κάνει ακόμη λάιβ.

 

Το ότι σταμάτησαν οι πρόβες μου δημιούργησε χρόνο για να συνθέσω ξανά μουσική που είναι εξίσου καλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γεια σας,εγω και κατι φιλοι φτιάξαμε ενα γκρουπ εδω και ενα χρόνο περίπου μετά απο πολλές δυσκολίες,λεγόμαστε Iznogoud!

Τον τελευταίο καιρό εχουμε κάνει κάποια live,θα βάλω λινκ κατω αν κάποιος ενδιαφέρεται να ακούσει!! :P

 

IZNOGOUD - When a blind man cries&Comfortably numb

 

IZNOGOUD - NO ONE LIKE YOU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλοί φίλε! μου άρεσατε ιδιαίτερα! μόνο η φωνή δεν είναι τόσο του γούστου μου αλλά έχετε ωραίες προοπτικές! καλή επιτυχία εύχομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,εγω και κατι φιλοι φτιάξαμε ενα γκρουπ εδω και ενα χρόνο περίπου μετά απο πολλές δυσκολίες,λεγόμαστε Iznogoud!

Τον τελευταίο καιρό εχουμε κάνει κάποια live,θα βάλω λινκ κατω αν κάποιος ενδιαφέρεται να ακούσει!! :P

 

IZNOGOUD - When a blind man cries&Comfortably numb

 

IZNOGOUD - NO ONE LIKE YOU

 

Χωρίς παρεξήγηση, αλλά... κρύβεστε;; :) :)

Πραγματικά έκανα μια δεκαπεντάλεπτη προσπάθεια να βρω περισσότερες πληροφορίες και πέρα από το Youtube, τίποτα! Εξωστρέφεια, ρε!!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,εγω και κατι φιλοι φτιάξαμε ενα γκρουπ εδω και ενα χρόνο περίπου μετά απο πολλές δυσκολίες,λεγόμαστε Iznogoud!

Τον τελευταίο καιρό εχουμε κάνει κάποια live,θα βάλω λινκ κατω αν κάποιος ενδιαφέρεται να ακούσει!! :P

 

IZNOGOUD - When a blind man cries&Comfortably numb

 

IZNOGOUD - NO ONE LIKE YOU

κ μενα μου αρεσατε πολυ αλλα ο τραγουσιστης δεν...καταχην αν βαλεις τα βιντεο στο mute η γλωσσα του σωματος του δειχνει να τραγουδαει Λεπα!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραίο topic αυτό, πόσα μου θυμήσατε...

 

Παιδιά συνεχίστε όλοι να κάνετε αυτό που αγαπάτε και μη σταματάτε με τίποτε (γυναίκες, σπουδές, στρατός, δουλειές, οικογένεις, κλπ). Τίποτε να μη σας σταματά από τη μουσική, είναι η καλύτερη σας φίλη και είναι για μιά ζωή.

 

Εγώ παίζω 35 χρόνια ηλεκτρική (παρά τα χρόνια χάλια το επίπεδο!). Είχα να παίξω 20 χρόνια σε συγκρότημα κυνηγώντας μιά καριέρα (μου ξεφεύγει ακόμα) αλλά εδώ και 2 χρόνια έφτιαξα τους overturns (αρχικά 3 άτομα με drum machines - πλάκα είχε στα live). Πλέον είμαστε 6 μουσικοί και προχωράμε. Classic rock. Όποιος φίλος πληκτράς ενδιαφέρεται να συμμετάσχει ας στείλει μήνυμα και τα λέμε.

 

Το να παίζεις σε group είναι μακράν καλύτερο από το καλύτερο πήδημα που έχεις κάνει ποτέ σου - η βαθυστόχαστη φράση της ημέρας...

 

Καλές νότες!

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

γεια σας πεδια..είμε 16 και πέζω εδώ και 5 χρόνια κιθάρα σε μια χεβι μεταλ μπαντα.έχουμε κάνει αρκετά λαιβ στιν περιοχη τις χαλκιδις και σε λίγο καιρο θα πάμε και θεσαλονικη..πέρσι το καλοκαίρι βγάλαμε το πρώτο μας ντεμο τορα θα βγάλουμε και δεύτερο με τον καινουργιο μας τραγουδιστη..αφτο εινε ένα απο τα 6 κοματια απο το παλίο μας ντεμο:

πείτε μου πως σας φένεται.

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίοι  Airheads !!! Maidenικο μεταλ to the roots  :D

Μοναδικό μείον η φωνή που ακούω αλλά απο ότι κατάλαβα αλλάξατε τραγουδιστή

οπότε μάλλον λύθηκε και αυτό το θεματάκι. Πάντως μπράβο αυτό που

άκουσα μου άρεσε πάρα πολύ!!! up the hammers \m/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίοι  Airheads !!! Maidenικο μεταλ to the roots  :D

Μοναδικό μείον η φωνή που ακούω αλλά απο ότι κατάλαβα αλλάξατε τραγουδιστή

οπότε μάλλον λύθηκε και αυτό το θεματάκι. Πάντως μπράβο αυτό που

άκουσα μου άρεσε πάρα πολύ!!! up the hammers \m/

 

Συμφωνώ και έχω να προσθέσω ότι καλό θα ήταν αποκτήστε σιγά σιγά δικό σας στυλ γιατί οι επιρροές σας κάνουν μπαμ μέσα το κομμάτι.Αν πάλι γουστάρετε να χτυπιέστε με το κλασσικό τρόπο πάω πάσο.  :)

 

Δεν ξέρω αν είχες δει το προηγούμενο σχόλιο μου που μάλλον καταλάθος πήγε και αυτό παιδική χαρά οπότε ξαναπόσταρα

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και έχω να προσθέσω ότι καλό θα ήταν αποκτήστε σιγά σιγά δικό σας στυλ γιατί οι επιρροές σας κάνουν μπαμ μέσα το κομμάτι.Αν πάλι γουστάρετε να χτυπιέστε με το κλασσικό τρόπο πάω πάσο.  :)

 

Δεν ξέρω αν είχες δει το προηγούμενο σχόλιο μου που μάλλον καταλάθος πήγε και αυτό παιδική χαρά οπότε ξαναπόσταρα

αν ακούσεις και τα άλλα κοματια απο το ντέμο θα δείς οτι δεν είνε το maidenika και ιδικά τορά τα κενούργια μας κομάτια που θα βάλουμε στο δεύτερο μας ντέμο είνε τελίος δικά μας..

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου