Προς το περιεχόμενο
yameth

Συναλλαγές - Trader profile

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί...γιατί εγώ πόσταρα εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?topic=157529.msg211372#msg211372

???

Administrator είναι....ότι θέλει κάνει!!... ;D ;D

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε σε αντίθεση με το κάρμα, αυτός που το αυξομειώνει να αιτιολογεί την πράξη του. Αυτή η διαδικασία να είναι αναγκαστική και όχι προαιρετική και αν είναι σοβαρός ο λόγος τότε να κατοχειρώνεται.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Θα μπορούσε σε αντίθεση με το κάρμα, αυτός που το αυξομειώνει να αιτιολογεί την πράξη του. Αυτή η διαδικασία να είναι αναγκαστική και όχι προαιρετική και αν είναι σοβαρός ο λόγος τότε να κατοχειρώνεται.

Πιστεύω πως μόνο τα αρνητικά σχόλια θα πρέπει να φιλτράρονται πριν καταχωρηθούν γιατί είναι και ποιο σπάνια αλλά και ποιο σοβαρά

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πιστεύω πως μόνο τα αρνητικά σχόλια θα πρέπει να φιλτράρονται πριν καταχωρηθούν γιατί είναι και ποιο σπάνια αλλά και ποιο σοβαρά

...τυχερός είσαι που δεν παρακολουθεί ο eye ή ο aback!.... ;D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

...τυχερός είσαι που δεν παρακολουθεί ο eye ή ο aback!.... ;D

Πρόσεχε γιατί δεν θέλεις να είσαι ο πρώτος με negative feedback :P :P :P :P :P ;D ;D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πρόσεχε γιατί δεν θέλεις να είσαι ο πρώτος με negative feedback :P :P :P :P :P ;D ;D

θα το καταπολεμήσω με αυτό: boss_df2.jpg  :D ;D ;D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εντωμεταξύ εγώ έχω T.P=1 αλλά αν κάποιος κάνει κλικ πάνω του, στη σελίδα που ανοίγει, εμφανίζεται μηδενικό.

Τι φταίει;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το θέμα είναι ότι για να το έχεις κάποιος στο έδωσε... Τί trade έκανες πρόσφατα?...(είτε σαν πωλητής είτε σαν αγοραστής..)..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το θέμα είναι ότι για να το έχεις κάποιος στο έδωσε... Τί trade έκανες πρόσφατα?...(είτε σαν πωλητής είτε σαν αγοραστής..)..

Πούλησα μια Tele και μερικά πετάλια... Αλλά δεν είναι απαραίτητα από κάποια πρόσφατη ανταλλαγή, γιατί κατά καιρούς έχω πουλήσει & αγοράσει της ...Παναγιάς τα μάτια από gear, μέσω Noiz...;D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Απλό το πράμα ρε, αντί για να πάρεις γκάρμα πήρες τρεντοκάρμα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Δημοφιλή τώρα

• Αναρτήσεις

• Kαι πολυ καλα κανεις,δε χρειαζεται να δινεις λογαριασμο σε κανεναν. Για την παρτη μας το κανουμε κι αφου γουσταρεις,δωστου!   Ωραιο τα κομματια απο το λαιβ και με τον καιρο θα γινουν σιγουρα καλυτερα,δε σταματαει ποτε η δουλεια ακομα και παιζοντας μονο για το κεφι σου.  
    • thumbs down (all the way)

Παρ'όλα αυτά, μαζί με το τί πιστεύεις οτι ακούει ο κόσμος, θα με ενδιέφερε να μάθω τι ακούς/παίζεις εσύ.
    • Αυτο το ρεπερτοριο ειναι ενα μικρο κομματι απο τη μουσικη που ακουμε γενικοτερα, αλλα απο ολοι απο καπου ξεκιναμε. Δεν ειχα την ευκαιρια να το κανω στα 18 μου, ωστε να εχω τωρα προχωρησει. Τελευταια 2ετια ασχολουμαι με το αθλημα.   Η επιλογη των κομματιων βασιζεται σε τρεις παραγοντες. Ο πρωτος ειναι να μπορω να το παιξω στην κιθαρα και να το τραγουδησω ταυτοχρονα (και να μπορουν και οι υπολοιπο φυσικα να το παιξουν). Αρα θα πρεπει να το "γνωριζω" σαν κομματι, αλλιως παιρνει πολυ χρονο. Ο δευτερος ειναι να μπορει να παιχτει μονο με κιθαρα/μπασο/τυμπανα. Ο τριτος ειναι το ποσο κλασικο ή γνωστο ειναι το κομματι.   Ετσι ξεκινησαμε και επειδη συνεχως βγαζουμε κομματια, θεωρω οτι θα εξελισσουμε το ρεπερτοριο μας συνεχως.  
    • Γεια χαρά και από μένα. Φυσικά και το θέμα της μουσικής είναι κ υποκειμενικό. Ο καθένας έχει την γνώμη του, τα ακούσματά του και τα όνειρά του πάνω σε αυτή σαν "οργανοπαίχτης". Και επειδή κ εγώ συμπάσχω με τον ΟΡ, όντας τα τελευταία χρόνια μέλος σε μια cover band, και έχοντας μερικά λαιβ στο ενεργητικό μας, θεωρώ ολιγόν τι brutal την κριτική του και τους χαρακτηρισμούς του eliasraptis. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να πορεύεται μουσικά με τα θέλω του και τα μπορώ του. Το τι γεμίζει τον καθένα είναι και πάλι υποκειμενικό κ δεν μπορεί να μπει ένα μέτρο συγκρισης σε αυτό. Προσωπικά με ενδιαφέρει να υπάρχει γούστο, καλοπέραση και φυσικά πρόοδος μουσικά και παιχτικά. Το ίδιο θα αναζητούσα άσχετα με το αν έπαιζα covers ή ήμουν σε μια μπάντα που είχαμε δικιά μας μουσική.   

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύχρηστη. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.