Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί...γιατί εγώ πόσταρα εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?topic=157529.msg211372#msg211372

 

???

 

Administrator είναι....ότι θέλει κάνει!!... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα μπορούσε σε αντίθεση με το κάρμα, αυτός που το αυξομειώνει να αιτιολογεί την πράξη του. Αυτή η διαδικασία να είναι αναγκαστική και όχι προαιρετική και αν είναι σοβαρός ο λόγος τότε να κατοχειρώνεται.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε σε αντίθεση με το κάρμα, αυτός που το αυξομειώνει να αιτιολογεί την πράξη του. Αυτή η διαδικασία να είναι αναγκαστική και όχι προαιρετική και αν είναι σοβαρός ο λόγος τότε να κατοχειρώνεται.

 

Πιστεύω πως μόνο τα αρνητικά σχόλια θα πρέπει να φιλτράρονται πριν καταχωρηθούν γιατί είναι και ποιο σπάνια αλλά και ποιο σοβαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως μόνο τα αρνητικά σχόλια θα πρέπει να φιλτράρονται πριν καταχωρηθούν γιατί είναι και ποιο σπάνια αλλά και ποιο σοβαρά

 

...τυχερός είσαι που δεν παρακολουθεί ο eye ή ο aback!.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως μόνο τα αρνητικά σχόλια θα πρέπει να φιλτράρονται πριν καταχωρηθούν γιατί είναι και ποιο σπάνια αλλά και ποιο σοβαρά

 

...τυχερός είσαι που δεν παρακολουθεί ο eye ή ο aback!.... ;D

 

Πρόσεχε γιατί δεν θέλεις να είσαι ο πρώτος με negative feedback :P :P :P :P :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ εγώ έχω T.P=1 αλλά αν κάποιος κάνει κλικ πάνω του, στη σελίδα που ανοίγει, εμφανίζεται μηδενικό.

 

Τι φταίει;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι για να το έχεις κάποιος στο έδωσε... Τί trade έκανες πρόσφατα?...(είτε σαν πωλητής είτε σαν αγοραστής..)..

 

Πούλησα μια Tele και μερικά πετάλια... Αλλά δεν είναι απαραίτητα από κάποια πρόσφατη ανταλλαγή, γιατί κατά καιρούς έχω πουλήσει & αγοράσει της ...Παναγιάς τα μάτια από gear, μέσω Noiz...;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου