Προς το περιεχόμενο

Τραμπουκισμός με το Trader Profile!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη από τα μέλη του νόιζ που ανέβασα το θέμα στον πίνακα των αγγελιών,αλλά νομίζω ότι είναι ο κατάλληλος χώρος για να γνωστοποιήσω αυτό που συνέβη!Εάν δεν είναι παρακαλώ να μεταφερθεί στο κατάλληλο χώρο!

Ένα μέλος με διπλό όνομα Luquado-Paranoid95 πουλούσε μία GT-6 με δύο διαφορετικές τιμές σε δύο διαφορετικές αγγελίες!Ο χρήστης Frail τον ξεσκέπασε και μετά το παραπάνω μέλος άρχισε να αναφέρεται στο όνομα μου,απλά επειδή και εγώ πουλάω μια GT-6!έγραψα στο thread για να διευκρινήσω οτί ουδεμία σχέση έχω με το παραπάνω μέλος!η απάντηση του ήταν παιδαριώδης-με το όνομα Luguado και εντελώς προκλητική υπό το nick paranoid 95!γυρνώντας σπίτι κατα τις 4.30 και βλέποντας τα λεγόμενα του απλά του απάντησα οτί είναι θρασύς!και για να με τιμωρήσει ο παραπάνω κύριος ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ -1 ΣΤΟ TRADER PROFILE MOY,ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΕΙΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!

ΕΛΕΟΣ

 

Σχόλιο από τον: Luquado

http://www.noiz.gr/index.php?action=profile

 

Παρακαλώ όποιος είναι υπεύθυνος να επαναφέρει το thread που σβήστηκε(εαν αυτό είναι εφικτό),ώστε να αποκατασταθεί η αλήθεια και να τακτοποιηθεί το trader profile μου!Ευχαριστώ πολυ :)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις αναφορά στον συντονιστή, για πιο άμεση (και discreet) αντιμετώπιση του προβλήματος.

 

Πάντως αν υπάρχει θέμα διπλού χρήστη ίσως φανεί και απ'την i.p. που κρατάει σε κάθε post ο server. Απαράδεκτη η συμπεριφορά του πάντως.

 

Όπως έχω ξαναπει:

Harsher punishment for parole violators....and world peace  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις αναφορά στον συντονιστή, για πιο άμεση (και discreet) αντιμετώπιση του προβλήματος.

 

Πάντως αν υπάρχει θέμα διπλού χρήστη ίσως φανεί και απ'την i.p. που κρατάει σε κάθε post ο server. Απαράδεκτη η συμπεριφορά του πάντως.

 

Όπως έχω ξαναπει:

Harsher punishment for parole violators....and world peace  :)

 

Πατάω το κουμπί "αναφορά στο συντονιστή" και μου βγάζει "Δε μπορείτε να αναφέρετε το δικό σας μήνυμα στον συντονιστή, δεν έχει νόημα!"-έστειλα στο fleamail pm!απλά δημοσίευσα το γεγονός,γιατι:

1.πουλάω και εγώ μια gt-6(και θέλω να ξεκαθαρίσω οτι ουδεμία ανάμειξη έχω με τις υπόλοιπες αγγελίες)

2.να εξηγήσω γιατι έχω αρνητικό προφίλ

3.να προστατεύσω κάποιον που θέλει να κάνει συναλλαγές με το χρήστη αυτό

4.να καταδείξω ένα πρόβλημα που προκύπτει σχετικά με το "trader profile"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός  ;)

 

Απ'ότι είδα πάντως μπορείς στο trader profile να κάνεις αναφορά το σχόλιο κάποιου μέλους για να αποφύγεις το θέμα της αναφοράς όπως το περιέγραψες (εκτός αν εννοείς αυτό και δεν το κατάλαβα...).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος... μονο εσυ δε περιμενα να το χρεωθεις φιλε μου .. τι να πω ελπιζω να διορθωθει το profile σου...μην εχω και τυψεις. :-\

Αλλα με αυτα και με αυτα ολο και πιο βεβαιοι γινομαστε..νομιζω!

 

ΥΓ : Δε καταλαβα γτ σβηστηκε το thread? απο modulator εγινε η μηπως διαγραφηκε ο χρηστης ... δε ξερω παντως πιστευω οτι η υπαρξη του βοηθουσε (κλειδωμενου ισως) για να εχουμε τα ματια μας ανοιχτα αλλα και για να μη μπαινουν πονηρες σκεψεις σε μερικους! :P

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου απο την ip δεν μπορεις να τοεξακριβωσεις απολυτα διοτι μπορει να ειναι καποιος σενα ιντερνετ καφε να μπουν 2 οι περισσοτεροι χρηστες επομενως παλι η ιδια θα φαινετε ετσι πιστευω....

 

ισως να υπαρχει αλλος τροπος για να βρεθει αν ειναι το ιδιο μελος η οχι..δεν γνωριζω....ο administrator Μπορει να ισως να το δει με αλλον τροπο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου απο την ip δεν μπορεις να τοεξακριβωσεις απολυτα διοτι μπορει να ειναι καποιος σενα ιντερνετ καφε να μπουν 2 οι περισσοτεροι χρηστες επομενως παλι η ιδια θα φαινετε ετσι πιστευω....

 

Σε ενα ιντερνετ καφε να ειναι ταυτοχρονα 2 χρηστες του NOIZ και να πουλανε το ιδιο πραγμα , το βλεπω απο χλωμο εως αδυνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ειναι πολυ ευκολο να στειλει καποιος μηνυματα απο αλλη ip modem reset - χρηση tor κλπ!

(απο ιδια και να ειναι αλλος ειναι πολυ δυσκολο  :P)

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν υπάρχει θέμα διπλού χρήστη ίσως φανεί και απ'την i.p. που κρατάει σε κάθε post ο server.

 

Καταλαβα τι λες απλα αναφερω κατι που πολυ θα ηξεραν ...

Οτι αν δε φανει δε σημαινει οτι δεν υπαρχει τετοιο θεμα

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου