Προς το περιεχόμενο

The Noiz Playmates! (ΗΟΤ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχω πολλες κιθαρες αλλα η απολυτη Playmate μου ειναι φυσικα αυτη!

 

l_e8a141fca226f9c32f8e09079b707802.jpg

 

9378717298a9cc0bf0f97a69c758b81cd0dd51b5f281a1346b65f8ab.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ax1ss μου αρεσει η GIBson les paul studio την ανταλλασεις με Custom ??

Gibson les paul custom 1974 !!!!!

 

μαλλον κανεις πλακα..αλλα την gibson το κοβω απιθανο να την αποχωριστω (αν και ποτέ μην λες πότε :)) γιατι ειναι η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ μου κιθαρα και εχει και το ιδανικοτερο design-χρωματισμους που θα μπορουσε να ειχε μια κιθαρα--λες και φτιαχτηκε για μενα λολ..να φανταστεις μεχρι κ εβενο ταστιερα εχει (γιατι σιχαινομαι το rosewood-οπως θα εχεις παρατηρησει και απο τις υπολοιπες κιθαρες μου ;)).

 

Θα μου δωσεις και την ζωνη γιατι μου αρεσει πολυ !!!

 

την ζωνη την πηρα απο μια γειτονια στο Λονδινο που εχει καμια 4-5 μαγαζια στην σειρα (φημισμενα απο οτι εμαθα μετα) που κατασκευαζουν μονο χειροποιητες κιθαρες..και αυτη ειναι ΒΕΒΑΙΟ πως δεν την αποχωρίζομαι ΠΟΤΕ!  ;D ;D

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει καλα (πολυ καλα θα ελεγα) παμε ;)

 

Εχει το noiz εξαιρετικα ταλαντουχους μουσικους στο δυναμικο του μη σκας...

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ax1ss μου αρεσει η GIBson les paul studio την ανταλλασεις με Custom ??

Gibson les paul custom 1974 !!!!!

 

μαλλον κανεις πλακα..αλλα την gibson το κοβω απιθανο να την αποχωριστω (αν και ποτέ μην λες πότε :)) γιατι ειναι η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ μου κιθαρα και εχει και το ιδανικοτερο design-χρωματισμους που θα μπορουσε να ειχε μια κιθαρα--λες και φτιαχτηκε για μενα λολ..να φανταστεις μεχρι κ εβενο ταστιερα εχει (γιατι σιχαινομαι το rosewood-οπως θα εχεις παρατηρησει και απο τις υπολοιπες κιθαρες μου ;)).

 

Θα μου δωσεις και την ζωνη γιατι μου αρεσει πολυ !!!

 

την ζωνη την πηρα απο μια γειτονια στο Λονδινο που εχει καμια 4-5 μαγαζια στην σειρα (φημισμενα απο οτι εμαθα μετα) που κατασκευαζουν μονο χειροποιητες κιθαρες..και αυτη ειναι ΒΕΒΑΙΟ πως δεν την αποχωρίζομαι ΠΟΤΕ!  ;D ;D

 

Ωραια απαντηση μεγαλε, γιατι δεν ειναι ωραιο επειδη μερικοι εχουν (-ουμε) πολλες και ακριβες κιθαρες να εμπαιζουμε αλλα παιδια που τυχον ΔΕΝ.... Σιγα τα λαχανα, οι κιθαρες δεν ειναι (μονο) καλλιστεια. Στην αρενα φαινεται η καλη κιθαρα κι οχι στο ...... μπαλκονι

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει που στο noizοχωριο όλα κυλούσαν ήρεμα και όλοι χαιρόντουσαν,ξαφνικά ο Λάμπρος είπε:"Απο κιθαρίστες θα θελα πολύ να ξερα..."

 

Ρε συ Λάμπρο πρέπει να ψάχνεσαι πολύ άγρια βρε αδερφάκι μου,χαρά στο κουράγιο σου... ::) ::) ;D ;D ;D

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Please ας επιστρέψουμε στην ηδονοβλεψία. Αναμένω φοτος και από άλλους μάχιμους. Όταν φτιάξει η κάμερα θα σας δείξω τι εστί guitar axxxe... ;D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου